Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Berugtam. Reggel 1 fiu mellett...

Berugtam. Reggel 1 fiu mellett ébredtem meztelenül. Azt mondta lefeküdtünk. Én erre nememléxem. Honnan tudhatom h szűz vagyok-e még. És egyátalán lehetséges h majdnem mindenre emléxem csak a szexre nem? Lehet 1átalán nem emlékezni erre?

Figyelt kérdés
14 vagyok. Hétvégén egy buliban voltam ahol a barátaim ittak és én sem akartam kilógni a sorból. Sajnos rossz vége lett reggel egy fiu mellett ébredtem meztelenül. A gond az, h ő azt mondta lefeküdtünk. Én elég sok dologra emléxem az estéből, de erre nem! Azt szeretném tudni, h honnan tudhatom, h szűz vagyok-e még, mert nagyon zavar ez a "tudatlanság". És egyátalán lehetséges, h majdnem mindenre emléxem csak a szexre nem? Lehetséges 1átalán nem emlékezni erre?
2008. júl. 14. 23:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
De hát arra sem emlékszel hogy levetkőzetett?ha nem akkor lehet hogy mégis megtörtént...de nem tudom hogy lehet az hogy ilyenre nem emlékszik valaki.ha mindenképp megakarod tudni hogy szűz vagy-e akkor menj el nőgyógyászhoz.
2008. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat csak a nőgyógyász mondhat. Ami esetedben szükséges lenne, mert ha tényleg megtörtént a dolog, nem biztos hogy gondoltatok védekezésre ... Ha jó a kapcsolatotok, beszéld meg anyukáddal, ha nem mered, szülő nélkül is mehetsz nőgyógyászhoz. A dokitól nem kell parázni. Jófejek ;)
2008. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

1./ sürgősen menj el nőgyógyászhoz, aki megállapítja, hogy valóban megtörtént- e "az"

2./ 14 évesen talán nem a legcélszerűbb eljárás merevrészegre inni magad...(persze később sem)

3./ ha nem történt semmi, akkor mormolj el egy imát, és legyen ez egy nagyon komoly figyelmeztető jel, hogy hogyan viselkedj a jövőben!

2008. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Lehetséges, hogy nem emélkszel erre. Ha nem emlékszel arra, hogy hogy kerültél a fiú mellé és hogy elaludtál, akkor arra sem elmékezhetsz, hogy lefeküdtél vele. Megállapítani úgy tudod, hogy megnézed hány ujjad fér be... persze ehhez tudni kell, hogy előtte mennyi ment be.
2008. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
esetleg még beszélhetsz azzal a fiuval is akivel voltál.mondd meg neki hogy nagyon komolyan és őszintén mondja meg hogy ő mire emékszik...de tényleg menj el nőgyógyászhoz mert biztosat csak ő mondhat.
2008. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
54%
hát az ilyen meg is érdemli...
2008. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%
Még is mire számítottál?? Egy buli attól buli, hogy isznak a haverok és mikor tajrészegek lesznek meg a dugás hajnalig..
2008. júl. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
81%

Ha valóban megdugott akkor

1.: jó kis köcsög, hogy csak hulla részeg, beájult csajt képes kefélni.

2.: könnyen előfordulhat, hogy sehogy nem védekezett, és a szüzességed elvestésénél sokkal nagyobb problémád lesz (terhesség, vagy nemi betegség).


Azonban én emlékszem fiatal koromban mi is megszivattunk így pár csajt. Mondjuk mi nem vetkőztettük őket meztelenre, csak alsónemüre, és befeküdtünk melléjük, majd reggel azzal ébresztettük őket, hogy "neked is jó volt?":) Utána egyik se itta le magát többet. Szóval lehet, hogy csak durván szivat, vagy menőzik, ezért mindenképpen tisztázni kellene a helyzetet.

2008. júl. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
31%
Remélem terhes lettél...Hülye picsa
2008. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
33%
14 éves szar takony
2008. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!