Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése egy buliban?

Szüzesség elvesztése egy buliban?

Figyelt kérdés

Zavar a szüzességem :/..Egy jó szilveszteri buliban jó lenne? Vagy valakinek van jobb ötlete?:D


17/F



#szűz #szüzesség #party #buli #szilveszteri buli #szüzesség elvesztése #17/F #szillveszter #17 éves szűz fiú #17 éves szűz
2012. nov. 6. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába tervezgeted, ha nincs lány, aki ugyanezt tervezi :D
2012. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lin71 válasza:
75%

Hát ez csodálatos, nulla romantika, megk*rni valami csajt egy buliban és úgy elveszíteni... -.-

De ha akarod, veszítsd el a buliban.

Vagy menj ki a hatosra, ott is vannak önkéntesek...

Vagy a telefonos szolgáltatásokat is igénybe veheted...

De azt tudtad remélem, hogy az első alkalommal nagyon hamar elmegy egy pasi, és akkor a csaj? Mondjuk egy buliban? Ott marad hoppon, vagy mi?

SZerintem kereshetnél vmi aranyos barátnőt.

De ahogy akarod.

2012. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom hogy ez egy fontos téma lehet az életedben, mert 11db kulcsszót adtál meg.

Na, milyen a logikám?:P

2012. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszteri buliban? Nem a legjobb választás. Egy haverom is ott próbálta elveszteni, de nem sikerült mert a sok alkoholtól és drogtól nem állt rendesen az őrmester. Végül orál lett belőle. Azóta eltelt 7 év és ő is szánalmasnak tartja az esetet.
2012. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
32%

Én lány vagyok és egy buliban vesztettem el 2 éve, egy olyan fiuval akit ott ismertem meg. Nem bántam meg, de a körülmények lehettek volna jobbak ( a földön feküdtünk, párnákkal körülvéve másnaposan, fölöttünk meg a barátnőm és a pasija dugtak), de nem bántam meg, hogy azzal a fiuval vesztettem el, mert bár sose jártunk utána is tartottuk a kapcsolatot, sőt dugópajtik lettünk és ku*rvajó barátok :D

L/16

2012. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó is jó nagy rib*nc... :D
2012. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne:D:D

Ne kurj meg már ugylányt, h nem szereted. És ha ő beéd szeret? Tönkre fogod tenni az életetét, ha utána nem beszélsz vele.

Tapasztalat. 15/L

2014. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!