Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek korai?

Szerintetek korai?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok a barátom 22. 2 hónapja járunk együtt és közös a baráti társaságunk, már ismerjük egymást több mint egy éve. Én még szűz vagyok Ő nyilvánvalóan már nem az és arra gondoltam hogy mivel a hétvégén lennénk 2 hónaposak ezért már továbbléphetnénk a szexre is. Szeret és én is Őt és tudom hogy nagyon odafigyelne rám, ezt már bebizonyította más témákban. De félek hogy kevés a 2 hónap, mert valaki azt mondja hogy várni kell több hónapot valaki meg azt h ahogy érzem. Érzésem szerint felkészültem, meg bízom benne. Csak hogy nem gáz hogy 2 hónap után fekszem le vele??? Mert nem igazán tudom eldönteni hogy mi legyen, mi a fontosabb az idő vagy az érzés?
2012. nov. 8. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

A szexet nem szabad siettetni: el kell döntenetek agyban, hogy felkészültetek rá. Főként te, mert a fiúk mindig felkészültnek gondolják magukat, aztán később ebből van a baj.


Először járj utána a helyes védekezésnek, mindent olvass el róla a neten, aztán ha lelkileg és testileg is készen állsz a feladatra, akkor nem fog meglepetés érni. A felkészületlenség komoly problémákba is torkollhat (nem kívánt terhesség, nemi betegségek ...stb.) Tudni fogod, mikor jön el az idő, ne siettessétek a dolgot!

2012. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hallgass az érzéseidre, mi is kb. 2 hónap után feküdtünk le egymással, és már több éves házasok vagyunk, minden rendben van, nem éreztük akkor sem, és utólag sem elkapkodottnak.

Attól még, hogy 22 éves nem 100%, hogy szűz.

2012. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hogy nem szűz, ezt akartam írni :)
2012. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem korai
2012. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátod hogy akarja? Akkor jó, ha kettőtök közös döntése. Van olyan fiú és olyan nagy szerelem, hogy a két hónap még korinak tűnik neki. Egy tartós jó kapcsolathoz a szexen kívüli összecsiszolódás a legfontosabb. A viszonylag korai szex elfedheti a bajokat, változtatni valókat, és elveheti az időtöket más közös programoktól, hiszen olyan jó. Ha szexpartnert kerestek egymásban, akkor lehet, ha többet szeretnétek akkor jobb várni.
2012. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lesz ideális az időpont, amikor már nem aggódsz semmi miatt. :)
2012. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat sokat segíttettek és még átgondolom a dolgokat. Nem szexpartnert keresünk egymásban, már bemutatott a családjának is, szóval úgy érzem ő is komolyan gondolja. Sürgetni nem szeretnék én sem semmit, csak azért már kíváncsi is vagyok (egy kicsit). :D


A 15:44-es válaszolónak csak annyi, hogy Ő azt mondta amikor felvetettem neki, hogy esetleg megpróbálhatjuk, hogy "Ahogy gondolod ,én rád bízom, nem foglak sürgetni....!" És ez szerintem tök pozitív hogy 22 évesen ezt elfogadja. És nem tapló bunkó. :)

2012. nov. 8. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy helyén van az eszetek és a szívetek. Minden jót!

15:44

2012. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!