Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsö alkalom lenne, korai?

Elsö alkalom lenne, korai?

Figyelt kérdés
15 éves leszek, a barátom 17. beszéltünk a dologról, mindketten szeretnénk, és úgy érzem készen is állnék rá lelkileg. de testileg nem korai még?
2012. okt. 3. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

inkább agyilag készülj fel! Mert az életben egy csomó baki lesz, amit ha nem reagálsz le megfelelően akkor 9 hónapos kihordási idő után, a tinimamik új sztárájával avanzsálódsz.


Szóval inkább feltennék pár kérdést amire, ha nem tudod a választ, vedd úgy, hogy szexre alkalmatlan vagy.

- mi az ovuláció? És miért fontos?

- meddig él a spermium kilövellés után?

- terhes lehetsz-e úgy, hogy a barátod spermás kézzel kényeztet alul?

- mi az az előváladék? És van e benne spermium?

- mikor van a legnagyobb valószínűsége a teherbeesésnek?

- mi a legközelebbi tiniambulancia telefonszáma?

- hol lehet óvszer venni és van-e korhatár?


Ezek FONTOS kérdések. Rájössz majd te is. Ha ezeket tudod én nem aggódnék érted.


Továbbá azt vedd tudomásul, hogy 100%-os fogamzás gátlás nincs. Attól pillanattól fogva, hogy a férfi péniszét betolta a lábad közé te bevállalod a terhesség kimenetelét is. És innentől nemcsak magadért kell vállalni a felelősséget, hanem a meg nem született gyermekedért is.


Hát ennyi, így útravalóul.

2012. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha már ezt megkérdezted, nem vagy totálisan biztos benne, szerintem ne csináld még:)

különben is szerintem minimum 16ig várj, később ha visszagondolsz, hogy 15 évesen vesztetted el, cikinek fogod érezni, 16 az már egy jó kor:)

2012. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a negyvenet.

(Amúgy meg az egyesnek van igaza)

2012. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az elsőt egy tanár írhatta.
2012. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!