Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 17 évesen elvesztett...

Az gáz ha 17 évesen elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
hol hagytad el? ugyanott tudod visszaszerezni!
2012. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem bántad meg és kész voltál rá akkor nem
2012. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem. A mai világban már sok 14-15 éves is elvesztette.
2012. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú vagy gáz, ha lány vagy akkor nem.
2012. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem! Szerintem ez lenne úgy a mai világban az ideális kor. Nem a 13-14...
2012. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van, gondolj csak bele, egy év, és felnőtt vagy:) Én még a 15-re is azt mondtanám, hogyha már óvodás koruk óta sülve-főve együtt vannak, és szerelmesek egymásba, ám legyen. De nincs semmi baj, már érett vagy rá valószínűleg. Magadban kell érezned.. Van olyan ismerősöm, aki 15 éves, bár barátja van, akivel imádják egymást, mégis azt mondta, hogy fél a szextől. Én viszont, már a barátom előtt is úgy éreztem, hogy kész lennék rá, de csak azzal akit szeretek. Szóval már úgy éreztem, hogy oké, mostmár kész vagyok átesni rajta. Aztán megismertem a barátom, akivel nagyon szeretjük egymást, és megtörtént egy idő után.


Bár, tartom, hogy bármennyi idős is az ember, ha a szüzességét mondjuk egy buliban, részegen veszíti el csak úgy valakivel az GÁZ. Minden további magyarázat nélkül.

2012. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!