Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem pár napja a...

Elvesztettem pár napja a szűzességem, először párszor betette a srác, óvszer nélkül, aztán utánna már óvszerrel csináltuk. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Nem tudom számít-e hogy 3 napja múlt el előtte a menstruációm. Legalább peteérésem nem volt, ugye nem lehet baj? Tájékozott vagyok a témában, csak így alakult, és kicsit félek.
2012. márc. 30. 22:13
 1/9 anonim válasza:
Ha nem volt orgazmusa benned , kicsi a valószínűsége , de egy kevés sperma előtte is bejuthat. A helyedben nem aggódnék , de azért legközelebb vigyázz.
2012. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Annyira tájékozott azért mégsem lehetsz. Rengetegszer meg lett már kérdezve ugyan ez, és képzeld, meglepő módon az előváladék még mindig okozhat terhességet.
2012. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszotokat:)
2012. márc. 30. 22:17
 4/9 anonim válasza:
14. nap körül van peteérés... viszont a menzesz után 1-2 nappal is teherbe eshet az ember lánya még az előváladéktól is
2012. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem tünsz tájékozottnak, mert ilyenkor is elég nagy esély van a terhességre, sokan lettek terhesek közvetlen a menzesz után, söt alatt is. Én két nappal utána lettem terhes, a különbség, hogy nalunk nem volt semmilyen szempontból gond.

Azt meg el kell döntened, hogy bevállalsz-e esetleg egy terhességet. HA nem, akkor olyanba ne egyezz bele, hogy elöször kicsit óvszer nélkül - mert akkor ugyanúgy terhes lehetsz, mintha egyáltalán nem használnátok semmit.

Ha szerencséd van, akkor most megúszod, de a helyedben nem kockáztatnék.

2012. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha baj alatt egy kisbabát értesz, akkor igen, lehet baj. Bár a fentieket figyelembe véve nem valószínű.
2012. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsénk volt, de még egyszer nem leszek olyan felelőtlen, hogy betegyem gumi nélkül. Nem éri meg az idegeskedést :)
2012. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem, tanuljátok már meg, GUMI! nincs kivétel!!! max foggátló de az sem 100%
2012. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kislany3 válasza:
sztem nem lesz gond :)
2012. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!