Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretitek a szűz lányokat?...

Szeretitek a szűz lányokat? Miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Még sajnos nem volt szerencsém hozzá,de biztos szeretném. :)
2012. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
én szeretem.jó őket tanítgatni,és még őszintén élveznek.
2012. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Imádom őket tanítani!
2012. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

Nem. Egyszerűen az őzike szemű szendeszűz kategoriától falra mászok, annyira untat. Igaz unalomból nem szoktak falra menni, de akkor is. Semmi tűz, semmi erotikus kisugárzás, én az olyan párducos féle lányokat szeretem, nem a visszahúzódókat.

A műsik meg,hogy félek, véres lesz a pö csöm vége!, illetve ilyen hártyát keresztülba szni, hát elég érdekes érzete lehet. Jobb egy már bejáratott ösvényen haladni! Egy jól agyonfistingelt luk engem jobban igzat. Amin meg már kölökfej is kiszorult, az ám csak a tapasztalt punci!

2012. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
én szeretem. legalább előttem nem voltak benne százan :D meg jó őket mindenre megtanítani úgy ahogy én akarom
2012. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

1. kérdés: igen.

2. kérdés: mert szüzek.

Van abban valami izgató és csodálatos, ha te lehettél ott az első, ha te vetted el neki, ha te fogsz élete végéig eszedbe jutni, ha erre gondol. A legtöbb ember szereti, ha valakik valamiért emlékeznek rá, hát, így tuti nem fog elfelejteni ;)

2012. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

nagyon izgi lehet, nagy élmény h a lány nem volt még senkivel. és h milyen lázban lehet a gondolattól, hogy mi lenne, ha megtörténne.

szóval ezért is, igen.

2012. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy kicsit ez olyan mint amikor kincs után kutat az ember fia, sosem tudhatod hogy találsz e valami értékeset vagy "csak" az élmény marad meg. De amúgy azért jó mert egy kicsit olyan érzést kelt mintha uralnád az adott partnert, ha te vagy neki az első akkor te vezeted be az igaz életbe, csak tőled függ hogy a jövőben hogy fog a szexhez állni, és ez nagy felelősség. A felelősség meg hatalommal jár, ami meg sokakat megszédít. Szóval ezért szeretjük a szüzeket. (természetesen a negatív részét kihagyom, mert vannak olyanok is akik azért szeretik a szüzeket mert ők nem szólnak be nekik a teljesítményük miatt)
2012. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%

"A műsik meg,hogy félek, véres lesz a pö csöm vége!"

Akkor ha menstruál a nőd, nincs szex?

(A többiben amúgy megértelek... Inkább ez a hozzáállás, mint a "Csak tiszta nő kell, akiben már voltak, az mehet a kukába...")

2012. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Igen előző. Igazából a fentebbiek az enyémen kívül mind az önbizalomhiányos, esetleg párosszexben még tapasztalatlan emberek kényszermegoldása választásnak tűnik. Nyilván sok ilyen fél a nagyon tapasztalt, válogatós lányoktól, a szende szüzek meg nem mernek még flegmáskodni sem, ha valami nem úgy sűl el a férfi részéről. Jó, elvben érthető, ha valaki ezért preferálja a szűz lányokat, de szerintem szexuális kisugárzásban akkor is nullák /még/
2012. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!