Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti jobban szeretitek a...

Fiúk! Ti jobban szeretitek a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

Szóval jobban örültök annak, ha a barátnőtök még szűz, és ti vehetnétek el neki?

Arról mit gondoltok, hogy már nem szűz de még nem volt kapcsolata, tehát szerelem nélkül vesztette el?



2012. okt. 23. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
74%
igen, olyannal össze se jönnék aki nem szűz de nemvolt kapcsolata, az valószinüleg egy ribi...
2012. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
érdekes..mindenki igent mond,amikor meg előtte van már megfutamodnak tőle..
2012. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nem futamodok meg:P

Ha nem szűz, mindegy, hogy volt-e kapcsolata vagy nem. Igazából egyik sem zavar, nem fontos szempont.


22/F

2012. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
miért?? :)
2012. okt. 23. 17:01
 6/22 anonim ***** válasza:
mert a 44%os egy éretlen kisfiú még
2012. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy büszkeséggel tölt el, hogy sikerült elvenni egy szűz lánytól:) Valahol viszont meg minden fiúra egy kellene hogy jusson, de ma már a raj gyerek veszi el 3 lánytól, és így 2 hoppon marad..:/
2012. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

"mert a 44%os egy éretlen kisfiú még"


Látom valami gyökér töröltette a válaszomat. Talán az ilyen forever alone szerencsétlenek és a 15 éveseknek nagy dolog egy szűz csaj, de eljutottam abba a korba, hogy nem akarok valakinek hónapokig könyörögni, hogy nagy kegyesen széttegye a lábát, bénázni vele, és mire belejön, rettegni, hogy mikor fog félrekefélni, mondván még nem élte ki magát.

2012. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
44%os látod jól mondtam éretlen vagy,az hogy kiélni magát ez valami modern ostoba kifogás,nem attól lesz valakinek boldog,komoly kapcsolata mert előtte szétkefélte már magát,ez csak kifogás,mellékesen a férfiak akik tényleg férfiak szeretik a szűz lányokat,ugyanis nem akarnak olyan csajjal lenni akiben már többen jártak
2012. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Aha, mert akinek egész életben csak egy nője volt, az nyilván nem fog félrekefélni, hogy kiakarja próbálni mással is. Á, dehogy. Különben pedig a csajok is ezt teszik. Ők sem maradnak meg az első mellett.

Szóval szerinted a férfiak csak is szűzlányokkal kezdenek és azt nem szeretik, akiben már járt valaki? És akkor még én vagyok az éretlen? Az pedig hatalmas sarkítás és baromság, hogy csak szűzlányok és ordas ribancok vannak. Normálisan leírtam, hogy miért nem kell szűzcsaj, és érett férfinek tartom magad. De minek állok le veled veszekedni, amikor az oldal delíriumos rózsaszín álomfelhőbe burkolózó szűzlánykák és forever alone szerencsétlenek, akiknek mindegy már csak nő legyen gyülekezőhelye.

2012. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!