Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Velem van a baj? Mennyire...

Velem van a baj? Mennyire kellene nedvesnek lenni?

Figyelt kérdés

Már másodjára próbálkoztunk meg a behatolással a barátommal, és nem sikerült. Huszonévesek vagyunk, és teljesen tapasztalatlanok, egymáson kívül nem volt más kapcsolatunk.


A védekezést óvszerrel akarjuk megoldani. Gyógyszert nem szedhetek, előtte nőgyógyász kivizsgált alaposan.


Az egyik gond szerintem az, hogy neki is furcsa, hogy óvszer van rajta, nem is annyira merev és kemény ilyenkor, mint egyébként, ha csak óvszer nélkül pettingelünk, és neki is jóval több inger kell, hogy óvszerben merev legyen.


Nem tudom, velem van-e gond, hogy nem sikerül a behatolás.

Egy, és két ujja is belém fér, több nem. Mikor betenné, azt mondja, nem megy, mert "kilököm" magamból.


Próbáltuk, hogy én ülök bele, de nem ment. Egy ponton túl annyira veszített, hogy egyszerűen én magamtól nem tudtam beleülni.


Nem vagyok elég nedves? Mikor pettingnél benne vagyunk a dolgokban, sokszor már a nagyajkaknál, kívül érződik a nedvesség, most csak a hüvelybemenet előtt lehetett érezni.


Mennyi előjáték kell, hogy sikerüljön a behatolás, és mennyire kellene nedvesnek lenni hozzá?


2012. nov. 10. 08:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A nedvességet azért lehet érezni, főleg, ha a barátod megujjaz. Én valami pszichés gondra tippelnék, amiért görcsösen összeszorul a hüvelyed, és ezért "lököd ki" magadból a párod.
2012. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy nem szakadt még át a szűzhártyád és emiatt nem megy a behatolás. A barátod meg annyira parázik, hogy eközben lankad az érdeklődése, ami az óvszer viselését tekintve elég veszélyes is lehet (levegő jut a felhelyezett óvszerbe, ezáltal megnő a kilyukadás veszélye).


Hosszú előjáték, megfelelő igyekezet és odafigyelés szükséges. Továbbá ne félj attól hogy elveszíted a szüzességedet: elsőre nagyon fájdalmas lesz, és vérezni is fog, de ne ijedj meg, mindenkinél így kezdődik a szexuális élet; ezen mindenki átesik először. Van olyan szerencsés lány, akinek magától átszakad, ő nem szenved, de ez a ritkábbik eset! Kitartás, menni fog!

2012. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam a szövegben a "kilökéssel", bocsánat érte.

Arról van szó, hogy nem kilököm, hanem eleve be sem megy. A péniszének a hegye ott van a lyuknál, de annyira veszít, hogy ha én akarok ráülni, akkor elhajlik a nemi szerve.


Amikor pedig neki kellene behatolnia, akkor talán nem meri igazán erővel, durván benyomni, mert fél, hogy fájni fog nekem.

2012. nov. 10. 08:22
 4/25 anonim ***** válasza:
Mert szűz vagy még! Határozott mozdulattal hatoljon beléd, ami fájdalmas lesz nagyon, de utána átmegy élvezetté az érzés. Ne félj tőle, előbb-utóbb át kell esned ezen!
2012. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Az előjáték talán a másik gondunk. Eddig, pettingelésnél nem nagyon volt, így azt sem tudjuk nagyon, hogyan kellene.

Ő nem igényli, neki elég, ha rögtön a kezembe veszem a péniszét.


Én már mondtam neki, hogy nekem nem jó, ha rögtön a puncimon van a keze, előtte annyit szokott tenni, hogy pár másodpercig simogatja a hasam, vagy a mellem.

Többet én sem igényeltem, mert kitapasztaltam, hogy ha a csiklómat simogatja, annál nincs is jobb dolog, és mindig elélvezek tőle.


Tehát eddig szinte "előjátékmentes" volt a pettingelés, de akkor még jó volt úgy mindkettőnknek. Talán ez is a baj?

2012. nov. 10. 08:25
 6/25 anonim ***** válasza:

Találtam két képet a Google-ban a szűzhártyáról, ami alapján meg fogod érteni, hogy miért kell átszakítani! Az ábrán neked a bal oldali van, de a jobb oldali kell ahhoz, hogy a párod beléd tudjon hatolni!


[link]


[link]

2012. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Most arra gondoltam, hogy azt kellene kijátszanunk, hogy még mi az, amitől nagyon nedves leszek, azon kívül, hogy a csiklómat simogatja.

Ez az egy ötletem van, mielőtt újra próbálkoznánk, ha bármit tudtok még, osszátok meg velem, légyszi.

2012. nov. 10. 08:27
 8/25 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy át kell szakítani, mert valóban olyan, mint a bal oldali.
2012. nov. 10. 08:28
 9/25 A kérdező kommentje:

A másik gond, hogy ő azt mondja, túl rövid a pénisze, és egyszerűen nem ér oda hozzám, ha hátulról próbáljuk, vagy ha én fekszem a hátamon.

Ilyen lehetséges? Nincs túl nagy mérete, de nem is extrém kicsi, úgy 12 cm lehet.

2012. nov. 10. 08:30
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem a nedvesség itt a baj, ahogy már fent leírtam. Az a probléma, hogy meg van még a szűzhártyád, ami miatt nem tud beléd hatolni a pasid! Ez a hártya mindaddig meg lesz, amíg át nem szakítja a péniszével.


2-féle képpen is el tudsz élvezni: csikló orgazmus és a G-pont stimulálása. Ez utóbbi sokkal intenzívebb és örömtelibb, tartósabb hatást vált ki belőled. De ez utóbbihoz szükség van a hüvelyedre és a párodra is, egy szuper közösülés céljából. Ne félj a szextől, nem lesz baj! Tessék átszakítani a péniszt a legközelebbi szexeléskor.

Ne feledd: ha lassan akarja a péniszét a vaginádba nyomni, akkor már az elején is fájdalmas, ahogy hozzád ér vele. Viszont ha egy határozott mozdulattal betolja, akkor garantáltan átszakad a hártya, és kissé lesz kellemetlen érzés. Mindenképpen fájni fog, kérdés az, hogy mennyi ideig fog fájni: lassan vagy gyors határozott mozdulattal előbb túl lenni rajta...

2012. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!