Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen jelzéseket tegyek...

Milyen jelzéseket tegyek majd? Normális, hogy ennyire vele akarok lenni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,akivel jóban lettünk az elmúlt pár hétben.Már az általános suliban is osztálytársak voltunk,de ott alig beszéltünk,de a gólyatáborban egy szobában voltunk és ott valahogy egymásra találtunk,rájöttünk,hogy sok közös van bennünk.


Az egyetlen,ami "hátrány" volt,az az,hogy ő csőgatyás,gazdag,szépfiú,aki minden lánnyal le akar feküdni(és akit akar,azt meg is szerzi),én pedig nem az ő baráti körébe tartozom.Féltem,hogyha majd elkezdődik a gimi,akkor megint nagyképű lesz,mint régen.Valamennyire így is van,de azért beszélünk elég gyakran.


Vele akarok lenni,annyira,hogy az már lassan elviselhetetlen.Mármint,kétlem,hogy ő tudja,mi játszódik le bennem,amikor meglátom vagy csak a hangját hallom vagy csak fekszünk egymás mellett náluk,mert a suliban csendes és visszahúzódó vagyok.A jövő hétvégén náluk alszom és a szülei nem lesznek otthon,ezért arra gondoltam,hogy lefeküdhetnék vele.De nem tudom,hogy viselkedjek majd,mert én totál tapasztalatlan vagyok,sosem volt barátom,de vele szeretném elveszíteni és ez szinte tökéletes alkalom lenne.


Hogy viselkedjek,hogy vegye a lapot és leessen neki a dolog?Megijeszteném azzal,ha elmondanám neki,hogy még szűz vagyok?



L15



2012. okt. 12. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondmeg neki spontán a dolgot!!!

Dugj meg!!!

És kész :D

mi ezen a nehéz? -.-

2012. okt. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!