Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy adjam a tudtára, hogy le...

Hogy adjam a tudtára, hogy le akarok vele feküdni? SOS

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,akivel 10 éve ismerjük egymást és én 5 éve szerelmes vagyok belé.Ettől elég sokat szenvedtem már,mert ő olyan fiú,aki minden lánnyal csak azért jár,hogy lefektesse őket,önző,nagyképű és elkényeztetett(csak a legdrágább kell neki mindenből,ami nem márkás,az már sz.r,stb) és mindig,mikor új barátnője lesz,kicsit mélyebbre "süllyedek" a depressziómba.Mégis szeretem,mert nagyon jól néz ki,izmos és amikor kettesben vagyunk,akkor kedves,aranyos és udvarias.


Tegnap délután náluk voltam egy sulis project miatt és történt pár dolog,de a szexet nem akartam.Ma volt sulink és olyan fura volt velem egész nap...Kétértelmű megjegyzéseket tett és olyan furán nézett rám,az órán is éreztem,hogy néz és mikor rá néztem,akkor elővette azt a mosolyát,aminek tudja,hoy nem lehet ellánállni.


Nem bírom tovább,vele akarok lenni...Tegnap nagyon jó volt vele és szeretem,teljesen egy hullámhosszon voltunk.

Annyit vártam rá és félek,hogy csak ennyi volt.Kínoz ez az egész helyzet,legszívesebben a suliban neki estem volna mindenki előtt,pedig amúgy tök visszahúzódó meg csendes vagyok...De ő egy elég más oldalamat is előhozta,még soha nem éreztem ilyet.


De hogy adjam a tudtára,hogy le akarok feküdni vele?És ha ő nem akarja?Normális,hogy ennyire vele akarok lenni?

15,L



2012. nov. 10. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nehogy megerőszakold. :) Szűz lány vagy?
2012. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne akarj vele lefeküdni, mert meg fogod bánni. Nem érdemel meg téged. 15/f
2012. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Normális hát, be vagy indulva... Semmi extra :D De csak nyugisan, nem kell megenni a srácot. Hát mond el neki, hogy találkozzatok kettesben, és feküdj le vele... ennyi! :D Na de azért 15 évesen?! Elég fura, hogy ilyeket akarsz :D
2012. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hűha...de jó lenne egy ilyen csaj :)

Nincs kedved véletlenül mással is lefeküdni :P :D


Na de pedo-énemet félretéve: hát szerintem legjobb dolog az őszinteség! Ezzel éred el a legtöbbet! Mond el neki h tetszik, és ha úgy alakul, később le szeretnél vele feküdni!

Ez lenne szerintem a legegyszerűbb dolog!

2012. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a srácot jellemezted, kétlem, hogy elutasítana, ha felajánlkoznál neki. Az már más kérdés, hogy neked megérné-e. Felizgult állapotban kissé másképp gondolkodik az ember, mint általában. Azt is írtad, hogy szereted a srácot, tehát többet akarsz tőle, mint egy kalandot, s egy ilyen srác nem biztos, hogy akárkitől is többet akarna a puszta szexnél, így elképzelhető, hogy csak még jobban magad alá pakolnál.
2012. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ilyen fiú kell, akkor meg is érdemled. De utána ne gyere ide vissza nyavalyogni, hogy becsapott, és hogy milyen sz.r volt, blablabla.
2012. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ne legyel hulye... megbannad
2012. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább szállj le a földre és gondolkozz.Ez a kis fellángolás majd elmúlik,nehogy 15 éves gyerekként lefeküdj vele,azért,mert "szerelmes" vagy.

Légyszíves legyél észnél és ne feküdj le senkivel még 2-3 évig és akkor is csak azzal aki megérdemli és akivel igazán szeretni fogjátok egymást,és ezt a te érdekedben mondom hidd el engem nem érdekel hogy cseszed el az életed a többi kis 14-16 éves bagzó tinivel együtt,ez csak jó tanács.

2012. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe, nem feküdnék le vele.

Hidd el, engem is hajtanak a hormonok, veled vagyok egy idős, de még a pasimmal sem feküdtem le.

Szerintem, jobb lesz ha olyannal feküdsz le, akivel együtt vagy.

De,nem azt kérdezted,hogy lefeküdj-e vele vagy sem. Így válaszolok. Amikor kettesben vagytok, pl. elhívod hozzátok filmezni,vagy náluk,ahogy meg tudod oldani, kozeledsz felé. Amikor pl.smároltok vagy elkezd kozeledni felé, amit te is megtehetsz persze :D nyúlj neki oda. Mássz rá.


De, legjobb lenne, ha várnál vele, amég igazi kapcsolatod lenne,mert nagy az esély h megbánod, vagy. megbánod és haosszejon egy másik lánnyal, oszetorik a szíved :S

2012. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!