Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Nektek milyen volt a...

Fiúk! Nektek milyen volt a szüzességetek elvesztése?

Figyelt kérdés

én lány vagyok, és csak kíváncsiság!

örülnék ha értelmes válaszokat adnátok!

mennyire tudtátok élvezni, fájt, nagyon paráztatok stb?


2012. nov. 11. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen, és még pár alkalommal utána se volt az igazi, de ez nem törvényszerű.
2012. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem fájt. :)

parázni? hát inkább csak izgatott voltam,hogy minden rendben menjen,ne bénázzak el semmit. :)

Teljes mértékben tudtam élvezni. :)

Akkor voltam 17. :)


24F

2012. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fájt. Érdekes és nagyn jóó volt az első igaz nemtudtam elmenni. Ilyenkor szerintem mindenki parázott. 17 éves voltam akkor most 22:D
2012. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ismerős csajszi volt, messze a szerelemtől. Gyorsan elélveztem, és szerencsétlen voltam, mert az első volt. Nem fájt, de egy kicsit tényleg paráztam!
2012. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon izgultam. Egyik nap találkoztam a barátnőmmel (másik városban lakott) és akkor a "randi" közepén mondta, hogy aludjak ott nála, mert az éjszaka nem lesznek otthon a szülei. Ráadásul az sem könnyítette a helyzetet, hogy a 2 évvel fiatalabb barátnőm már akkor 2 éve élt szexuális életet. Szóval az aktus előtt már kb 3 órával elkezdtem izgulni. Maga a szex nem fájt, meglepően jó volt, mert kicsit tartottam tőle. Kicsit hosszú lett az előjáték, maga a szex meg lényegesen rövid (kb 5 perc). Mondjuk azon az éjszaka még kétszer rúgtam kapura. A harmadik alkalomnál, már annyira természetesen csináltam mindent mintha már legalább 5 éves rutinom lett volna. Akkor voltam 20 éves.

22/F

2012. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legelsőre sajnos nem nagyon emlékszem, mert az egy hatalmas bulin volt, és akkor ismertem meg az első barátnőmet is vagy is előtte, és a buli után feküdtünk le, én részegebb voltam mint ő, nem sokra emlékszem a dologból sajnos. Utána 2 héttel később volt a 2. amire teljesen emlékszem, jó volt, élveztem, nem voltam ideges csak egy nagyon picit izgultam hogy ne bénázzam el, de a barátnőm mondta hogy ne idegeskedjek az elsőnél is nagyon jó voltam állítólag. 17 éves voltam akkor most 20 éves vagyok.
2012. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az igazival történt csak egy "baráttal". Egyátalán nem fájt de nem éreztem semmit emiatt el sem bírtam menni.Egyébként nem volt rossz de sokkal jobb lett volna ha olyannal csinálom akit szeretek mert így ő csak szexre ment de egyébként nem bántam meg :)
2012. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csajjal üres lakáson voltunk, már több órája egymáson voltunk de pont a vetkőzéskor elkezdett lankadni a berendezés. Én kielégítettem ujjal de egyszerűen nem tudott megkeményedni a bré, csak felesben állt. Szóval nem sikerült elvesztenem, nem tudom miért volt kicsit ráfeküdt a heréimre még ruhában és emiatt eléggé fájt, ez is közrejátszhatott, meg izgultam. Szóval még szűz vagyok :D
2012. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!