Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van értelme az egyéjszakás...

Van értelme az egyéjszakás "kapcsolatoknak"?

Figyelt kérdés

17 vagyok, jövőre megyek egyetemre. Szerintetek van értelme a fent említett egyéjszakás kapcsolatoknak? Nincs se kedvem, se időm a normálisra. Tudom nem szép de ez van. Várjak addig és majd hátha találok ott valakit aki boldoggá tud tenni? Attól félek ha megteszem ezt mármint belekezdek a rövid kapcsolatokba akkor ha ő megtudná nem hinném, hogy örülne. Legalábbis én sem örülnék ha ő róla derülne ki, értitek. Sok ilyen ajánlatot kapok de valahogy nem vitt rá, hogy megtegyem.

17/L



#szex #egyéjszakás kapcsolat #félek a szextől
2012. nov. 12. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az égadta világon semmi értelme, teljesen üres úgy az egész. Inkább várj! Megéri.:)
2012. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

games of bitches

big tits coming

2012. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Volt egy komolyabb kapcsolatom még pár éve, ott majdnem lehetett volna csak közbeszólt az élet. :) Mindenkinek van barátja és utálom amikor a rokonaim erről faggatnak és azt hiszik, hogy olyan könnyen megy....:( Bár nem tudom miért lenne jobb nekik ha lefeküdnék ismeretlen emberekkel..
2012. nov. 12. 23:34
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Amíg szingli vagy, nincs benne semmi rossz, feltéve, ha az adott lány is tud róla, hogy nincsen vele komoly szándékod.
2012. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen második? Ezzel mit szándékozol kifejezni?
2012. nov. 12. 23:35
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok és hetero:D
2012. nov. 12. 23:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, félreolvastam :D


#4

2012. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

nincs értelmük - tömören és lényegretörően :)

hogy ki mit mond, kinek van már valakije, kinek nincs, azzal ne foglalkozz. nem attól menő hogy van valakije, hanem ha 5 év múlva is ugyanaz a valakije lesz, az már valami!

2012. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mit kell itt aggódni,akinek viszket,az dugjon,aki gyengédségre,és szeretetre vágyik,az kapcsolatba menjen bele.Én már voltam kalandokban,és nem érzem rosznak hogy megcsináltam,mivel ez csak rám és arra tartozik,akivel csináltam,és más véleménye nem érdekel,ezért nekem ez nem gond.De azoknak,akik nem tehetik ezt meg,nekik bökheti a szemüket a dolog.De arra is gondolj,hogy később ezért a normálisabbak nem akarnak veled össze jönni,mivel ilyen voltál.
2012. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó épp ezt mondtam én is. Én sem szívesen élnék olyannal aki mindenkit megdöntött. :)
2012. nov. 12. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!