Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sokszor olvasom itt: "lejjebb...

Sokszor olvasom itt: "lejjebb kéne adni az igényeket". Van értelme lejjebb adni az igényeket? Vagy akkor már megteszi egy dildo is?

Figyelt kérdés
Van bármi értelme elveszíteni olyannal, aki nem az akire vágysz? Ezt inkább belsőre értem, bár külsőre is. Tehát arra, amikor a belső nem elég szép ahhoz, hogy kompenzálja a külsőt.

2012. júl. 22. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Rám vágynál.16/F
2012. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kedves Első! És ha a kérdező fiú...? Vagy homokláda vagy?
2012. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem tetszik külsőre akkor tökmindegy milyen belsőre, és fordítva. Fölösleges lejjebb adni az igényeket, abból nem lesz jó párkapcsolat ha igazából nem is tetszik, csak vele vagy hogy legyen valakid.
2012. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Dildót főleg lányok használnak..
2012. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

25+ L vagyok


Szóval 16/F egy "kissé" fiatal vagy hozzám :)

2012. júl. 22. 18:10
 6/19 anonim ***** válasza:
Dildót főleg lányok használnak..
2012. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Passz, van barátnőm, aki nem ad lejjebb (pedig kéne) és nem meglepő módon soha nem is volt még csak egy randija sem.


De van, aki szintén nem ad lejjebb, csak ő addig küzd, harcol, fejlődik, és csinosítja, képzi magát, amíg meg nem felel annak a szintnek.

2012. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha eddig tartogattad, akkor miért adnád olyannak, akinek nem akarod? Akire nem vágysz, azzal nem lesz jó, ezt most megmondom. Én kizárt, hogy olyannal összejönnék, aki nem vágyik rám. Ha az igényed adonisz típus, az már más kérdés.
2012. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"25+ L vagyok "


És miért vártál eddig? Írnál magadról, hogy hogyan nézel ki? Eddig nem volt senki jelentkező?

2012. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó lejjebb adni az igényekből, hiszen az csak megalkuvás. Az ember akkor tud szeretni ha valamilyen téren fel tud nézni a párjára. Szóval ha összejössz valakivel csak azért, hogy ne legyél egyedül akkor nagyon kicsi az esélyed, hogy megtaláld a valódi boldogságot.

21f

2012. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!