Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyit kell várni egy szűz...

Mennyit kell várni egy szűz lányra? Ti mennyit vártatok, várnátok?

Figyelt kérdés
A barátnőm 17 éves, fél éve vagyunk együtt. Én vagyok az első barátja. Eddig nem volt túl sok komoly kapcsolatom. Akivel igen 2 hónap után feküdtünk le. Nem arról van szó hogy ne várnék, de nem tudom miért, mire várunk? :) Ha ennyi idő alatt nem tudott bennem annyira megbízni, hogy lefeküdjünk, akkor mennyi idő után lesz. Ha kérdezem mindig csak azt mondja várjak még egy kicsit. Én várok, de ez már nem csak egy kicsi. Egyébként azt hagyja, hogy simogassam, de hogy mást is csináljak, vagy a melltartót, bugyit levegyem azt nem. Jó teste van, ezzel nem lehet gondja.

2012. nov. 13. 17:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
Lehet h fel attol h fajni fog neki nyugtatgasd de ugy ne fekudjetek le h o nem akarja!
2012. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Menedzser válasza:
én úgy 4 hetet vártam a barátnőmre mire rászánta magát ...azóta nem lehet levakarni a bréről (nem eröltettem úgy volt 4 hét)
2012. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Addig kell várni amíg ő késznek nem érzi magát. Minél jobban erőlteted, annál ellenállóbb lesz.
2012. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele úgy lefeküdni, hogy ő nem akarja. Azt meg tudja, hogy lehet fájni fog, lehet nem annyira. Ez benne van a pakliban. Ha fájni fog neki, akkor 5 év múlva is fog
2012. nov. 13. 17:52
 5/16 anonim válasza:
Örülj neki hogy nem k*rva. és nem minden nap akarja. Akkor már félhetnél is hogy csinálja-e másal.. De nyugi nem rá vonatkozik ez! Beszéld meg vele miért nem engedi. Neki is vanak igényei de neked is. Beszéld meg vele!
2012. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az elején még izgatott, hogy nem fekszik le velem rögtön, természetesen örülök, hogy nem olyan aki fűvel-fával lefekszik, de már teljesen tudom értékelni, hogy nem adja magát könnyen, ezen már nem kell tovább segíteni :)

Beszéltünk már róla, vagyis próbáltam, de mint írtam csak azt mondta várjunk még egy kicsit.

2012. nov. 13. 17:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Bezseljetek meg, mond meg neked is vannak igenyeid. KErdezd meg miert nem kivän teged, miert nem bizik benned ellge ahhoz..
2012. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez egyedi esetnek számít? Ilyen korú lányok nem szoktak ennyit várni?
2012. nov. 13. 18:01
 9/16 Hanariko ***** válasza:
egyébként jogos a kérdés hogy "mire várunk?" de a lányokban (főleg a szűz lányokban) benne a van a félsz, hogy majd elhagyja a fiú miután lefektette (ezt most ne vedd magadra) és van amelyik több hónapot akár fél évet, avgy többet is képes "udvarolni" hogy megkaphassa csak azt.
2012. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

majd ha hónapokat várszu akkor készen áll majd rá.....aki 3-4hét alatt megadja magát...hát nemtudom..de én 8 hónapot vártam....

fél h átvered ennyi...és a mai világba van mitöl félni

2012. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!