Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális lenne vagy túl korai?

Normális lenne vagy túl korai?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy van egy 17 éves barátom én meg júniusban voltam 14. 5 hónapja járunk és hát ennyi idő nyolván vágyik a szexre de én úgy érzem néha hogy nem akarom néha meg hogy igen. Nagyon szeretem tényleg. Nem akarom hogy leribancozzanak de nyilván 17 évesen ő már akarja..
2012. nov. 13. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
A Te döntésed.
2012. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne járj egy 17 évessel. Ennyi. Vagy feküdj le vele, és vállald h leribancoznak, mert ez elég fura...
2012. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Túl korai lenne. Ha igazán szeret akkor megvár. És csak akkor add oda magad neki, amikor már tényleg felkészültél rá lelkileg. :)
2012. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
már nem fog a törvénybe ütközni, az fix. 14 évesen...azé nem örülnék, ha a lányom ennyi idősen már ,,ajtót nyitna``
2012. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

14 évesen még korai szerintem.....

Legyen elég a petting. Arra minden képpen ügyeljetek,hogy bármikor teherbe eshetsz ha sperma kerül a hüvelybe.Bármilyen módon!!!

2012. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán felmerül benned az, hogy túl korai... akkor túl korai:) Még pár hónapig maradjatok a pettingnél.

Véleményem szerint 14 évesen korai, a 15 viszont már teljesen okés.


16/L

2012. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14 évesen még nagyon is korai,sok 16 évesnek is korai lenne.Arról nem is beszélve,hogy te is korainak gondolod..Nem kéne 17 évessel járni,ha szeret vár rád éveket is,ha nem szeret akkor úgyis otthagy,rajtad áll hülye leszel és szét teszed a lábad vagy vársz 2-3-4 évet és majd azzal fekszel le akivel tényleg szeretni fogjátok egymást,és mikor elég érett leszel hozzá,nem 5 hónap után gyerekszerelemben
2012. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig hangsúlyozod, hogy XY **ÉS FÉL** éves vagy, addig egész biztosan korai lesz neked a szex
2012. nov. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A 6. válaszoló nagyon jól írta! Ha egyáltalán felmerül benned, hogy kora akkor még korai!

Én is 14 évesen szexeltem először egy 19 éves fiúval de én már nagyon vágytam rá és gondolom emiatt, de sosem bántam meg...

2012. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én 14 voltam, mikor elkezdtem járni a 17 éves barátommal...

már 2 éve, s most tervezgetjük...

2015. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!