Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy kis problémám. Odaadja...

Van egy kis problémám. Odaadjam a szüzességem? :o

Figyelt kérdés
15 éves vagyok nagyon önbizalom hiányos..csúnyának érzem magam de mégis úgy érzem , hogy a fiúknak csak a szexre kellek. Én jóval később akarom elveszteni (és tudom h még rá is érek) de az összes kapcsolatom emiatt ment tönkre és nem találok olyan srácot akinek nem arra kellenék. :s (képet küldök privibe ha kell)
2012. nov. 16. 00:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Küldheted! De basszus, ha szexelni akarnak veled, akkor honnan veszed, hogy nem vagy szép?
2012. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:

Szia!

Ha már volt kapcsolatod, és "arra kellettél" nekik, akkor annyira csúny csak nem lehetsz. Küldhetsz képet is.

2012. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet, ha gondolod. és sztem ne add oda a szüzességed! várj vele komoly kapcsolatban is, amíg jobban megismered a másikat! de ha kb. 18 éves korodig nincs kapcsolatod, sztem az se gond! tényleg ráér. csak sokan már sajnos ebben a korban sem így gondolkoznak.
2012. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj, csak azért ne feküdj le senkivel, hogy túl legyél rajta és esetleg utána megbánd!

Képet küldhetsz nyugodtan, fogadok, hogy egyáltalán nem vagy csúnya :)

2012. nov. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
Hát erre én is kíváncsi vagyok, küldhetsz képet :) Akkor add oda, amikor úgy gondolod. De úgysem az lesz életed párja, akinek odaadod, tehát azért ne várj tőle akkora nagy dolgot...
2012. nov. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Aki szexelni akar, mármint fiatal fiú, annak általában mindegy hogy néz ki a csaj, főleg ha még szűz a srác. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csúnya vagy kérdező, csak valaki azt írta, hogy szexelni a szép csajokkal szoktak, vagy legalábbis ez volt a lényege... mindegy.

Eszedbe se jusson csak azért lefeküdni valakivel, mert akkor elhagy...Na és? Fiatal vagy még, ne add oda valami suhancnak a szüzességedet, tartsd meg annak, aki igazán szeretni fog és nem csak a szexre kellesz neki!

2012. nov. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet egy kép :). 19/F
2012. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok rád.
2012. nov. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép:)
2012. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ràérsz :) Nekem is elment erre jónéhány kapcsolatom, de mikor éreztem, hogy vele megéri, belementem... Nem is bántam meg. :) És a legszebb: ő volt az első és azért dobott, mert "nem érzi, hogy szeretem, mert nekem egy kapcsolat csak az ágyban működik". Szóval nem azért dobott, mert nem feküdtem le vele, hanem mert igen :D
2012. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!