Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom megujjazott és...

A barátom megujjazott és akkor már éreztem, hogy tul mélyre ment mert furcsa volt aztán láttuk hogy véres volt az ujja és énis véreztem. Akkor már nemvagyok szűz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Csóré kólbászt berakta ?

Átszakadt a szűzhártyád, de attól még szűz vagy... azthiszem... SLFSD:GSFDG

2012. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak ujjazott..de akkor 100% átszakadt? es akkor most az első alkalom nem fog annyira fájni? vagy ilyenkor mivan?
2012. nov. 16. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem feküdtetek le, ergo nem tette bele a hüvelyedbe a himbilimbijét, akkor még szűz vagy. hány éves vagy, hogy nem vagy tisztában a fogalmakkaL?
2012. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már fizikailag elvesztetted, de technikailag aktuson nem estél át.
2012. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát,van hogy ettől,van hogy tampontól van hogy erőlködéstől szakad át,de akkor nem vagy szűz,ha a fütyköse volt benned.Konkrétabban a pinádban.
2012. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát eléggé nem :D
2012. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,honnan veszitek ezt a hülyeséget..a nők nem úgy működnek mint a pasik.Igen a pasik valóban akkor nem szüzek tovább,ha már járt a f.rkuk pinában,a nőknél viszont a szűzhártya jelenti a szüzességet!!Ha átszakad(tök mindegy minek a hatására)onnantól nem szűz a csaj!!Szóval kedves kérdező,hivatalosan már NEM VAGY SZŰZ!Viszont azt nem tudom neked megmondani,hogy fog-e fájni a szex.Szerintem fog,lehet,hogy nem annyira mintha még szűz lennél,de sztem valamennyire fog.
2012. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak részben igaza van. De csak félig. Az első szexel járó kellemetlenkedést általában ugyanis nem is feltétlenül a szűzhártya átszakadása okozhatja. Ha kellően felizgult a lány, nedves, akkor nem fáj, akkor se, ha megvan a hártya.


Ha viszont mindez nem áll fenn, száraz, nincs előjáték, a fiú idétlenkedik vagy nem figyel rá, annak ellenére lehet kellemetlen, fájdalmas, hogy fizikailag már nem szűz.

2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!