Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan furcsa hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa hogy egy jól kinéző, szép arcú, nem buta r*ibanc, szűz (mindehogy) lánynak nincs barátja? K*r*ára elgem van abból h mindenki azt kérdezgeti, hogy " Miért, hogy-hogy nincs barátod? .

Figyelt kérdés
Ennyire KÖTELEZŐ egy 18 éves csajnak barát? Már negyon elegem van. Nemtudom mit kell ezen erőltetni.A másik meg hogy szűz vagyok 18 évesen. Ezen is mit kell csodálkozni ? Szerintem tök normális és nem 14-15 évesen elveszteni egy buliba. Szerintetek csak én vagyok ilyen h*lye vagy csak érett vagyok?
2012. máj. 19. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok :) Nyugi nem benned van a hiba :) Én sem értem mit nem lehet azon felfogni hogy valakinek még nem volt olyan fiú az életében akinek odaadná magát... ÉS csak azért hogy ne legyen szűz az ember feküdjön össze egy hónap után valakivel akit még alig ismer? Nem hiszem...
2012. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
semmi sem kötelező,és ne kell eröltetni..én is hasonlót éreztem f.fiként és 18 voltam mikor elvesztettem..pedig semmi baj a külsőmmel csak kivártam.. ;) ha minőségi változást szeretnél ,azért szólj :D (1sármos pasi) :P
2012. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van. Egyetértek veled, azonban az emberek és a társadalom leszólja azokat, akik mernek saját ritmusban elvek szerint élni és nem hasonulnak az aktuális társadalmi normákhoz.

A mai társadalom egyik alappillére, hogy a helyes út az, amit a nagytöbbség csinál és sajnos kevesen vannak, akik felismerik ezen befolyásoltságot és mernek tenni ellene és saját elveik szerint élni az életüket.

2012. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Ez eléggé hihetetlen, mert a legtöbb fiú, lány már kívánja a szexet és ha te tényleg ilyen szép lány vagy simán lehetett volna már lehetőséged elveszteni akármelyik neked tetsző fiúval, hacsak nem vagy extrém válogatós, aszexuális vagy leszbikus.
2012. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mert ennyi idősen általában már vágyik az ember a szexre és az érettebben egy párkapcsolatra is, és mivel neked úgytűnik minden adottságod megvan ahhoz, hogy ezeket megkapd, így furcsállják a dolgot.


Én is fucsálom, amúgy. Ilyen lányt keresek, de nem találok. Leírnád, hogy maradtál ilyen? :D

2012. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
14:27. Szerintem úgy,hogy túl válogatós vagyok! :)
2012. máj. 19. 14:29
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Az nembaj,ha igényes vagy önmagadra és a környezetedre is (ezzel arra is célzok,hogy ritkán választasz de akkor megfelelőt) viszont ügyelj arra,hogy ne húzd túl a takarót mert akkor kopp és azon veszed észre magad,hogy huh már 30vagyok és nem volt egy értelmes hosszabb kapcsim se....akkor érdemes átgondolni,hogy valamin változtatni kéne. Azt viszont aláírom,hogy a mai világban megfelelő hosszútávú ŐSZINTE,MEGBÍZHATÓ,HASONLÓ FELFOGÁSÚ partnert találni: ember legyen a talpán!


23/F

2012. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Csak maradj önmagad.

Én 20 évesen találkoztam olyan fiúval aki érdekelt is. Akinél úgy éreztem ő az én emberem. Nem állatok vagyunk emberek.

Mindenki aki leszólt, hogy ha ilyen válogatós vagyok soha nem lesz barátom... nos a többiek már a sokadik fiújukat fogyasszák én meg még mindig az első párommal vagyok együtt és nagyon boldog vagyok mellette.


Ne érdekeljenek mások. Csak járd a saját utadat.

2012. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ritka ember vagy, örülök neked! :)
2012. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

14:27 vagyok.


Értem. Nálam is ez a helyzet.

2012. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!