Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsősorban tapasztaltabb...

Elsősorban tapasztaltabb lányok véleménye érdekelne. Ti hogy fogadnátok egy ilyen pasi közeledését?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, szűz. Nincs a fejemre írva, nem nézek ki rosszul, így nem rí le rólam. Ha megtudnátok a pasiról, aki "hajt rátok", vagy már randizgattok akár, hogy még tapasztalatlan, tetszene, taszítana, vagy nem zavarna, maximum majd tanítgatnátok kicsit, ha kell? :)

Azt még hozzáteszem, fantáziának nem vagyok híján, csak a kellő tapasztalat hiányzik.:)


2012. nov. 16. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
engem csak annyiban zavarna, hogy az előző barátom is szűz volt előttem és egy idő után rájött, hogy 'jajj még csak 1 lánnyal voltam, nekem még csajoznom kell' és szakított is velem. ezért nem kezdenék szűz pasival...
2012. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első.

Kicsit általánosítás!

Amúgy sok lányt ez nem zavarja

2012. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez a veszély szerintem ugyan akkora sanszal fordul elő, mint ha nem szűz valaki, ha már elmúlnak az érzések. Ez a ki kell élni magam dolog szerintem baromság.

Remélem ez miatt azért pl. nem tennél két lépést hátrafele..:D

Köszi a válaszod.

2012. nov. 16. 16:49
 4/11 anonim válasza:
Igazat adok az elõttem válaszolónak,a férjem szûz volt mikor összejöttünk,hét év után megcsalt,s ezzel védekezett!Nem kellene szûz pasi.
2012. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tudom, hogy kicsit általánosítottam de ez az én bajom. :D

amúgy ha valaki már több lánnyal volt akkor legalább amiatt nem kell félnem, hogy még ki akar próbálni új dolgokat. 1 gonddal kevesebb...


de ez az én véleményem, biztos van olyan, akit nem zavar :) engem is csak a tapasztalat miatt zavarna

2012. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kifogás volt a férjednek. Akkor is megcsal ha előtted lett volna 20 nője. Szerintem ezt te is tudod. Van aki ilyen. Van aki meg hűséges. Nekem is van olyan barátom, van barátnője, de megdugná röptében a legyet is.
2012. nov. 16. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
nem lenne gond , bár most így ha ebbe a helyzetbe kerülnék.. 100000000 % az elutasítás.
2012. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kitti, ha van barátod, akkor egyértelmű.:D
2012. nov. 16. 17:25
 9/11 anonim válasza:
én inkább örülnék neki mert én is szűz vagyok ami egy lánynál 20 évesen elég gáz...:D de így nem lenne az:)
2012. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Már ne haradugj, de lányoknál gáz?:DD

Akkor nálunk férfiaknál szerinted erény?:D

Szerintem a nők 90%-a minimum úgy állna hozzám, 20 évesen szűz, biztos valami gáz van vele.:P

2012. dec. 5. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!