Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hétfőn voltam együtt a barátom...

Hétfőn voltam együtt a barátommal. Véreztem is. Ez volt nekem az első. Másodjára is véreztem... Miért? Ez természetes?

Figyelt kérdés
Már egy ehhez hasonló kérdést írtam már, de most jobban, bővebben elmondanám. Hétfőn együtt voltam a barátommal, de az egész csak annyiből állt, hogy kihúzta és berakta 2x. Fájt is nagyon. Véreztem is utánna, de nem sokat. Ma is megpróbáltuk hátha menni fog, de ugyanúgy fájt. Kicsit beljebb nyomta és éreztem megint egy szakadást, mintha megint elszakadt volna a szűzhártyám, de már az elsőnél is éreztem ilyet. Akkor megint elkezdtem vérezni, kicsit jobban. Miután elmúlt bedugta egy ujját, megnyomott vmit (gondolom ugyanazt amit eddig) és elkezdett belőlem dőlni a vér. Miért? Igaz, hogy a mensimnek mostanában kéne megjönnie. (ez a 30. napom, de még csak 16 vagyok azért ilyen "rendezetlen".) Talán a mensim jöhetett meg?? Meg ahhoz elég kevés lenne, mert amióta menzeszelek (3 éve) mindig erős volt nekem az első 1-2 nap. És igaz, h dőlt belőlem a vér, de nem szó szerint, inkább csak sokáig véreztem olyan közepes mennyiségűt. És még most is érzem néha, h folyik, de amikor elmegyek WC-re nincs ott semmi. Mi van velem? Ugye ez nem egyfajta "terhesség előjele"? (Tom nem jelentkezik ilyen hamar, de hétfő óta jelentkezhet, nem?) Kérlek segítsetek.
2008. máj. 24. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg minden alkalomal szakított egy kicsit a szűzhártyán. Ez természetes dolog - de, ha kétségeid vannak, nyugodtan ügess el az orvoshoz, és nézesd meg vele.
2008. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, mert akkor egy hét alatt teherbeestél és el is vetéltél. Kizárt, 2 hét kell a terhességi jeleknek, és a vérzés csak vétélésnél lép fel.
2008. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a hasam is ugyanúgy fáj, mint amikor megjön, de sokkal enyhébb. A vérzés sem olyan erős, mint szokott. Valszeg mensi? MOndták már páran, h a terhesség alatt is jelentkezhet mensi, de sokkal kevesebb az átlagnál. Ez nem az? nagyon beparáztam:S amúgy köszönöm az eddig válaszokat.
2008. máj. 24. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy terhes lennél, de azért védekezzetek és akkor biztosra mehetsz.

Szóval van olyan hogy nem szakad át elsőre teljesen és kell hozzá néhány alkalom. Ugyanakkor előfordulhat hogy a menszid is megjött. És mivel a szex különféle hormonokat szabadít fel a szervezetben, ezért ugye előfordulhat hogy az áltagnál több vagy kevesebb vér jelentkezik, vagy késik vagy hamarabb jön meg.

A fájdalom több mindentől lehet. Valószínűleg nem voltál eléggé felizgulva, nem voltál elég nedves. Vagy nagyon erőltette a fiú. Talán próbáljátok meg legközelebb síkosítóval és mindenképpen használjatok óvszert!!!

Azt egyébként neked kéne tudni hogy úgy fáj-e a hasad mint menszi előtt, az valahogy más mint máskor, én pl mindig érzem hogy azért fáj, van hogy késett de éreztem a fájást és így tudtam hogy mostmár tuti meg fog jönni.

Ha biztosra akarsz menni vegyél tesztet rossmannban vagy dm-ben, és ha aggaszt a vérzés vagy valami más akkor menj el nőgyógyászhoz, nagyobb helyeken van tiniambulancia is vagy gyereknőgyógyász.

2008. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 szűz lányt adott nekem az ég :) Vagyis ex szüzek, na, szóval érted... és 3-nál is megesett, hogy másodjára is véreztek. Ha az 5. alkalommal is vérzel, menj el dokihoz, de amúgy no para.


Amúgy meg nem lehet, hogy kellett volna egy kis előjáték? Nem épp túl kellemes elsőre, ha berakja a farkát 2X és csókolom... rendesen hangulatba voltál hozva?

2008. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az is igaz, h nem voltam igazán hangulatba, mert a hasam is fájt meg nemtudom.. viszont picit éreztem, h kívánom meg minden. De lehet, h erőltette is picikét. Amúgy miután elveszti valaki mennyi ideig vérzik? előfordul, h napokig?vagy inkább csak pár perc/óra?
2008. máj. 24. 23:28
 7/7 anonim válasza:
Én 5. - 6. alkalommal is véreztem picit, bár már elsö alkalommal se fájt a behatolás. Szerintem ez normális, de csak kis mennyiségben! Ha nem szűnik, vagy nagyon vérzik, mindenképp menj el dokihoz!
2008. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!