Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért a jóképű és gerinctelen...

Miért a jóképű és gerinctelen alakokat csípik a legjobban a lányok?

Figyelt kérdés
Van egy autószerelő ismerősöm, akihez szoktam néha járni a kocsit megcsinálni. Régen emberséges volt, de ma már nem érdekli semmi, mindig azt mondja, na majd holnap, na majd 1 hét múlva, na majd 1 hónap múlva megcsináltatom azt a hibás részt az autón. Aztán persze amikor az letelik, akkor kitalál más indokot. Saját műhelye van, de az apja pénzén él igazán. Mással is ugyanilyen arrogánsan beszél, ha megmondod neki a véleményed akkor megfenyeget, hogy kicsinál stb. De 22 éves kora ellenére lb 60 csaja volt eddig, persze minddel ilyen szemét volt, megcsalta őket és fenyegette. Kis töpszli 173 körüli jóképű alak. De a jelleme az ocsmány. Mégis mindig eljut a legtöbb lány bugyijáig, ami neki elég is. Miért ilyenek a lányok jó része, hogy bedől az ilyen alakoknak, akinek már a rossz hírét minden lány mérföldekről tudja, mégis belemennek a játékba.
2012. nov. 18. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert jóképűek, és a legtöbb ártatlan nőnek is elég az. Aztán jön az általánosítás, hogy minden férfi egy szemét, a jófiúk meg hoppon maradnak.
2012. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De azt vallják a lányok, hogy nekik bár csak kicsit fontos a külső, de ha belül egy tapló akkor egy percig sem állnak meg vele. Ennek ellenére a legtöbben mégis leállnak vele, pedig tudják, hogy már megdugta a fél várost, és mindent hajintotta 1-2 hónap múlva. Akkor hol vannak ilyenkor az erkölcsös lányok, akiknél dominálnak a belső értékek és nem jönnének össze ilyen alakkal? Mert itt ez a réteg, vagyis a rendes lányok rétege hanyatlik. Lehet Pesten jobb a helyzet és ott sok a rendes, belsőre jobban bukó lányka. Fel kellene költözni oda.
2012. nov. 18. 22:49
 3/16 anonim ***** válasza:

mert lehet hogy azoknak a csajoknak csak annyi kell hogy valaki állat módra megdöngesse őket...

mondjuk mazochisták

én is hiába vártam a papucs jófiú exeimtől hogy egyszer istenesen megadják ami jár, örülnöm kellett ha nem konyult le nekik közben... meg nekem kellett mindig rájuk mászni ahogy nekem kellett még felszedni is őket

na aki az ilyet megunja, az egy idő után már nem akar nyűglődni csak a szexre hajt olyannal akit nem neked kell korbáccsal noszogatni hogy na, tosszad má bejjebb a micsodádat :D

2012. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De a nagyon ártatlannak tűnő csinos lányok is nagyon hamar bepalizhatóak, ha van egy hely pofija a pasinak. Azok sem látnak át a leplen? Vagy elvonja a belső szörnyű hibákról a figyelmüket az angyali tekintet?
2012. nov. 18. 22:53
 5/16 A kérdező kommentje:
helyes
2012. nov. 18. 22:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

mindezeken túl a lányok össze vissza beszélnek.

én is több csajtól hallottam már hogy leszólják azokat a nőtársaikat akik rosszfiúkkal jönnek össze oszt mit ad isten rövid időn belül valahogy ők is kikötöttek ilyenek mellett


legutóbbi lányismerősöm újságolja hogy összejött egy szupersráccal aki amúgy mindenkivel se.ggfej de vele nem. vele tök rendes és neki csak ez számít.....

mutatni akart róla egy képet de én közöltem: nem vagyok rá kiváncsi hisz max 3 hónap múlva letelik a kampányidőszak, kiderül hogy vele is tud se.ggfej lenni is szétmennek.

hát minden voltam csak úriember nem. amin én is meglepődtem aztán hogy 3 hónap helyett 2 hét is elég volt

2012. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
És most nem azért, de a csaj miért nem tudja megmondani, hogy hogyan dugja a párja? Ha akar valamit közölje b*szdmeg!
2012. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

mert hiába közlöm vele, talán azért -.-

akkor se dug jobban

ez a baj

2012. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg hülyeséget írsz. A jobb emberek az esélyt sem kapják meg arra, hogy bizonyítsanak. Az ún. rosszfiúk általában pocsékak az ágyban, csakis a saját kielégülésükkel törődnek és semmibe veszik a nő élvezetét. Szóval nem tudom, miért isteníted őket.
2012. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha nekem mondanád, én szétdugnálak xD. De akkor valami nem százas azzal a taggal.
2012. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!