Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok olyan pasikról,...

Mit gondoltok olyan pasikról, akik szüzek, jóképűek, és nem beszélnek túl sokat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha keveset beszél, akkor kevés infót oszt meg magáról, így túl sok mindent nem tudok róla gondolni.
2012. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Na várjál..én szemüveges vagyok,de egész tűrhető arcú,szűz,sokat kockulok,de heti 4x járok küzdősportra,és csak röhögök a bulikban keménykedő műmájereken,akik játsszák a rosszfiút,de velem úgyse mernek kekeckedni:D

17/F

2012. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nyilván nem úgy beszélek keveset hogy semmit nem beszélek. beszélek ha kell, de nem jártatom fölöslegesen a pofám :)
2012. nov. 10. 17:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Na ez érdekelne, én is a "nem jártatom fölöslegesen a pofám" kategba lógok :)
2012. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak már nem szüz,de a prosti megoldotta legalább ezt.
2012. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is a csendes szűzek társaságát erősítem. Külsőmmel semmi gond, de mivel csendes vagyok, ezért túl sok esélyem nincs.

22/F

2012. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

21 éves koromig én is ilyen voltam. Aztán megváltoztam.

Külföldre mentem ösztöndíjjal tanulni. Kiszakadtam a megszokott ismerettségi körömből (99% fiú volt) és az új ismerőseim a cserediákok közül kerültek ki (99% lány). Ezáltal megtanultam "viselkedni" a lányokkal. Az első barátnőm külföldön lett és majd fél évig tartott. Utána a hazaérkezésem után három hónappal rátaláltam az igazira egy magyar lány képében, akivel már másfél éve vagyok együtt.


Tehát nekem a sok új lány ismerős segített megváltozni és "kinyílni" a lányok felé, mert itthon nem nagyon ismertem lányokat.

2012. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, sŐtt, túl csendes, néha jól esne, valaki csak úgy odajonne beszélgetni. Aztán kiderülne h mégsem vagyok olyan

csendes.. :D

2012. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem kell mindenkinek szófosónak lennie.
2012. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fülünyúl ***** válasza:
Ha nem beszél sokat, nem túl sokat lehet gondolni róla azon kívül hogy jóképű. Azért jobban szeretem ha a férfi nem nyámnyila és tud beszélgetni.
2012. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!