Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok. A barátommal...

16 éves vagyok. A barátommal (ő 21) eldöntöttük h lefekszünk egymással. Nekem ő lesz az első. Nagyon félek h mit hogyan csináljak. Pl: ott lent mennyire borotváljam le? Tudom hülye vagyok de ilyeneken parázok. Szerintetek gáz ha a csiklóm elég nagy?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 22:57
 1/8 anonim válasza:
100%

Nem gáz, ha a csiklód nagy, nem azzal lesz elfoglalva, hanem azzal, hogy örömet szerezzetek egymásnak és jó legyen a sex :)

Én csupaszra szoktam teljesen gyantáztatni, de ez egyénfüggő, hagyhatsz rajta egy akis pamacsot is középen, de pl. orálnál nem hiszem, hogy jól esne neki, ha a szört kéne köpködnie :) Kérdezd meg tőle, mi tetszene neki.

És ne félj az elsőtől, páromnak nem mondtam el annó, hogy ő az első, és észre sem vette. Ösztönből jól fogod csinálni! Velem is így volt. :)

2009. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hh a csiklód elég nagy?:o ezt nem tom elképzelni, de sztem egyáltalán nem gond!!! ha a srác szeret, akk ezzel együtt fog szeretni!! de sztem az izgalom hevében nem is fogja észrevenni!!!:D

ne félj attól h mit teszel, ez teljesen normális! minden jönni fog magától, majd meglátod!! az örömet nyújthat neki, ha már a száján csókolod, ha meg óvatosan a nyakát meg a felsőtestét sztem tuti nyerő leszel!!!

ja és még vmi, nem vagy hülye, csak csaj, és ember!!! mindenki fél az ilyenektől először!!! sztem elsőre borotváld le teljesen, vagy hagyj 1 ici-pici vékony csíkot azt még szeretik, de először sztem kopasz!!!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ajjaj! Ne idegeskedj semmin!Legyél ösztönös. Magyarul ha fel van izgulva, olyan nincs hogy ne tetszél neki, akkor nem fog nagyítóval nézegetni, vagy kritizálni. Nyugi, ha meg együtt vagytok egy ideje és szeretitek egymást akkor meg az ég világon mindent meg lehet beszélni, semmi sem ciki. Egyetlen egyre figyeljetek a védekezésre hogy meglegyen. a többi pedig jön magától. Ne ilyen apró külsőségekkel foglalkozz, engedd el magad és élvezd a dolgot. Majd ő úgyis irányít.
2009. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Te adtad rá a fejed akk meg viseld a következményeit. csak szimplán úgy meg rak hátulról h a szemed kiugik.
2009. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Én a helyedben vigyáznék magamra...Tudod a 16-21 az hogy mondjam...büntetendő.Tudom a szabályok azért vannak hogy megszegjük őket stb.Ne izgulj semmin!Nem azzal lesz elfoglalva hogy hol mennyire vagy leborotválva.Ha szeret akkor nem érdekli hol milyen vagy.Legyetek boldogok
2009. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nyugi majd jön aminek jönnie kell, ne készülj rá nagyon mert beparsz és az senkinek sem ó ha feszült vagy, csak lazán nyugi :D

amúgy velem ugyanez volt még a kor is stimmel csak nálad egy évvel vagyok fiatalabb :P

sok sikert

2009. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne izguljál !Képzeld én 8hónapja vesztettem el és egyáltalán nem bántam meg mert már 1éve együtt vagyunk a barátomal (összesen)És képzeld nálam jóval időseb de nem bántam meg . Én is izgultam mint a nem is tudom mi! én nekem is nagyob a csiklóm.És ahogy az előző hölgyek mondták nem aszt fogja nézegni hogy neked nagyob olyankor az a lényeg hogy jó legyen neked is mivel első és ez nagyon fontos nekem nagyon ügyes barátom .Egyáltalán nem fájt .nem is véresztem .Kelemes volt télleg.
2009. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mégis mekkora az az elég nagy? AMúgy nem gáz, sőt, sok pasinak (például nekem) ez nagyon örömteli látványt nyújt.


Ha még soha nem szörtelenítetted ott magad, akkor borotválással nagyon óvatosan! Én javaslom, hogy felül csak rövidítsd meg a szőrödet, például ha van otthon hajvágó gép, akkor azzal a legkisebb fokozatot (de ne a 0 mm-est, hanem mondjuk 3mm) használd. És ott , az ajkak körül borotváld. Csak el ne vágd magad! Habot, vagy felhabosított tusfürdőt is használhatsz, de csak fürdés közben csináld, mert olyankor lepuhul a ször!


Sok szerencsét!

2010. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!