Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Komoly tanácsokat szeretnék,...

Komoly tanácsokat szeretnék, én is és a barátom is szüzek vagyunk. én 17, ő 21 éves. A probléma a következő:?

Figyelt kérdés
egyrészt én nagyon nehezen tudok kitágulni, ellazulni. A másik probléma, hogy ő 'gyors tűzelő'.2 éve vagyunk együtt. Tudnátok tanácsokat adni? Nem jön össze egyszerűen a szex.

2012. nov. 23. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért mert mind a kettőtök idegeskedik rajta. Nyugi!
2012. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alapos előjáték hogy kitágulj és ha nagyon gyorsan tüzel akkor elötte otthon vegye magát kézbe hogy kicsit tovább tartson bár az elsőt te amugy sem fogod még tulzottan élvezni vagyis kevesek élvezik
2012. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy gyorslövetű, ha szűz?
2012. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert egyszer kétszer betette. Nekem nagyon fájt, ő meg elment úgy 3 lökés után. Azon nem akarok most veszekedni, hogy ezek után tényleg szüzek vagyunk vagy sem. Amúgy előjáték van rendesen, be is nedvesedek csak nem tágulok ki.
2012. nov. 23. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:

gondolom máshogy már voltak együtt, csak "élesben" nem még.

Edzened kell őt. De ha nem tudtok egymás közelében ellazulni úgy hogy együtt vagytok két éve az fura... Mármint ilyen para főleg az miatt van hogy elcseszel valamit ami miatt a másik elhagy.. Ez elég ritka ilyen régi kapcsolatnál.

2012. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, hogy tényleg nem megszokott. Egyszerűen úgy érzem fizikailag képtelenek vagyunk rá. Ő túl hamar elmegy. Én meg nem tudok kitágulni (mint ahogy az előbb írtam ettől függetlenül nedves leszek). Már nagyon elvagyok keseredve. Tudom, hogy nem kéne hogy érdekeljen, de már mindenki kérdezgeti, hogy miért nem fekszünk le 2 után. Annyira rossz érzés, mert nem tudok rá mit válaszolni :c
2012. nov. 23. 22:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen amikor egy jó ideig nem volt foltonos szex az életemben, hogy miután betettem pár mozdulat után éreztem hogy itt valami nem lesz kóser :) De ügyeskedni kell. A pasi is ha érzi hogy nem lesz jó akkor lassít, megáll vagy akár kiveszi kicsit. Minden póz másképp ingerli a pasit is van amit kevésbé érez pl nálam amikor a csaj van felül és nem fel-le mozog hanem hozzám simulva előre-hátra az annyira nem intenzív mint mondjuk misszionáriusba ha én mozgok. szóval ki kell tapasztalni hogy jobb, plussz a pasinak is kell kis önkontroll persze ez csak az egyik fele. Akármilyen hülyén is hangzik nem a legjobb teljesen az élvezetre koncentrálni mert akkor hamar elsülhet, ha a nőnek is jót akar akkor kicsit próbáljon nem arra koncentrálni mint maszturbáláskor hogy na menjek már el gyorsan... :) Az meg hogy szűk vagy, meg kell próbálni ujjal tágítani hosszabb előjátékkal, jobb ötletem nincs. Feladni nem érdemes ügyeskedni kell. Gyakorlással szerintem nem lesz probléma, de ha ugyan úgy próbálkoztok mindig kicsi az esélye hogy változás lesz. bocsi a hosszért :) 22/F
2012. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. nov. 23. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond, de erről meg kinek kéne beszámolnotok mégis? Kérdezik??? Hol éltek ti, valami szadomazo klubban?

Viccet félretéve. Próbálkozzatok vele hosszan. A szexnek nem a leglényegesebb pontja az a rész amikor a barátod a fütyjét a nunidba dugja (bocs de a pénisz meg vagina kifejezés úgy hangzik mintha egy hivatalos papírt fogalmaznék :P) Ha ez nektek nem megy hagyjátok a fenébe.

Essetek egymásnak változatos helyeken. Szerettek egyáltalán szexelni? Élvezitek ti egymás testét?

Annyi féle képen lehet még a szexben örömötök a szimpla dugáson kívül. Lehet hogy nehezebben oldódsz az első pár menetben, de a harmadikra már jöhet bármi, és a barátod is lehet hogy jobban teljesít.


A Barátnőm szerencsémre elég perverz volt az elején így nálunk az, hogy minimum "3 élettel" kezdek az alap volt. Ennél csak több lett idővel, és az első menetben én sem igazán bírtam hosszan.

2012. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy először jó pár alkalommal orálisan elégítsétek ki egymást (mondjuk a következő 2 hétben legalább 5x). Érezzétek egymást, legyetek szinkronban. Aztán amikor szeretkezésre kerülne sor: Előtte elégítsd őt ki, így a második menet sokkal hosszabb lesz! Akár órákon át is tarthat! Attól függő, hogy tényleg korai magömléses, vagy csak bebeszélni magának.

Tehát mikor elmegy, akkor vegye vissza a nadrágját és kezdjétek "elölről". Ingerelje a csiklódat jó sokáig, majd megnyálazva ujját dugja be neked. Először egyet, majd kettőt és próbáljon meg úgymond "helyet csinálni".

Az első szinte mindenkinek fáj... neked is fog! A lényeg, hogy csak lassan és óvatosan és megfelelő síkosítással! A legjobb síkosító pedig a nyál!

És még 2 dolog: 1. Ezt neki is el kellene olvasni... vagy nagyon érthetően elmondani neki.. ami nehéz lesz, mert a pasi nem hinném, hogy meg akarná majd hallgatni, amit mondasz. Ilyen.. "pasi büszkeség"..

2. Keresse fel EE-t a problémájával! Ő megoldja! Csak annyi a dolga, hogy a férfiak egészsége topic alá ír, és választ fog kapni tőle. Nekem is ő segített! Nektek is fog!

Szóval.. csak linkeld be neki ezt a topicot... Ha megfelelő a bizalmi kapcsolatotok, akkor jó lesz! És ne másik miatt aggódj, hogy mit fogsz mondani h "miért nem feküdtetek le"... hanem örülj, hogy boldog kapcsolatban élhetsz!

Szeressétek egymást!

Sok sikert!

20F

2012. nov. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!