Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, lányok, aki még szűz!...

Fiúk, lányok, aki még szűz! Mikor szeretnétek elveszíteni a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 12:15
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
már hétvégén baszhatom de hétköznap nem lenne rossz valakivel
2012. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én 36 éves vagyok és körülbelül 16 évesen tudatosult bennem, hogy szűz akarok maradni. Mert nem érzem magam méltónak ahhoz, hogy a farkamat egy nő legértékesebb testrészébe rakjam. Ezt sajnos elég nehezen tudták elfogadni eddigi barátnőim, bár most szerencsére megtaláltam az ideálist, akit ez nem zavar, sőt.
2012. nov. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
utolsó hát ez egy érdekes dolog
2012. nov. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Úgy volt, h ezen a hétvégén barátnőmnél leszek és talán arra is sor kerülhetett volna minden más mellett. Sajnos azonban közölte, h mégsem jó ez a hétvége. Nagyon úgy néz ki, h ez a 2012-es év is szex nélkül fog elmúlni számomra. :(


30/F

2012. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kevesebb mint fél év múlva betöltöm a 25. életévemet, és még nem jött össze. Már több, mint 10 ÉVE!!!! elakarom veszíteni a szüzességemet, de nem sikerült. Attól tartok, hogy már tényleg rám rohad a szüzességem, nem látom rá a legeslegkisebb esélyt sem arra, hogy szexeljek, szeretkezzek valaha az életben.


De hogy a kérdésre válaszoljak. Amint lesz pénzem megyek egy prostihoz, már eldöntöttem, ez az utolsó esélyem. 24/F

2012. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Nekem szűz a horoszkópom.
2012. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!