Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Féltékeny vagyok! Mit csináljak?

Féltékeny vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm (lány vagyok és legjobb barátnők, ne értsétek félre :D) és nyáron el akarja veszteni a barátjával. Akkor lesznek együtt kb 1 éve. 15 évesek most. Nekem nincs senki, olyan rossz nézni, hogy ölelgetik, csókolják egymást. Eddig egy barátom volt de megsem csókoltam, meg semmi. És most nagyon féltékeny vagyok, hogy ezt akarják. Én is szeretném, de nincs kivel és hamar lenne. Mit csináljak?

2012. nov. 27. 20:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Elég volt, hogy kiírtad a kérdést, 200 privát üzenetet fogsz kapni a sok farokverőtől, hogy ők majd elveszik a szűzességed :D Amúgy szerintem FEKÜDJ ÖSSZE A FÉL FALUVAL.
2012. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szeretlek:D

16/F

(így már csak 199 privátot fogsz kapni)

2012. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Amikor enyelegnek akkor hagyd ott őket.

Én is utálom, amikor beszélek valakivel és oda a párja és elkezdenek egymáson nyammogni és én már le vagyok szarva. Inkább ott hagyom őket.

2012. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
*jön
2012. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1-es csakis azt fogom csinálni xDDDDD
2012. nov. 27. 20:33
 6/11 anonim válasza:
IKSZDÉ, nagyon érett vagy a szűzességed elvesztéséhez :D Egyet kérek, gumi nélkül csináld majd, hogy terhes legyél :D
2012. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én megértem ,hogy tombolnak a hormonok,de ez az élmény bizonyos szinten meghatározza a további szexuális éltedet, és ehhez főleg lányként, igencsak érettnek kell lenni. Tudom ,hogy nehéz, de akkor vagy igazán kész a szexre ha megérted,hogy hiába vágysz rá,fontos,hogy szerelemből történjen.Ha csak 16 évesen találsz erre méltó fiút, akkor addig kell várnod.
2012. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, csak hogy annyira jó hogy neki van valakije
2012. nov. 27. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem féltékenység hanem irígység.

Amúgy meg fiatal vagy még hova sietsz? Ami késik az nem múlik.

2012. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves okos válaszolók. Lehet azért szeretné mert a szex egy jó dolog és nem egy szent tehén, amit tisztelni és imédni és csak az igazi meg mittoménmég milyen hülyeséget összehordtok hozzá, kell.


Igen, az ha találsz egy társat magad mellé már ilyen fiatalon, az nagyon jó. Mindenki erről álmodik és érthető hogy te is szeretnéd. A legjobb ha ezt a barátnőddel beszéled meg, egy kicsit elnevetgélve, viccesen. Barátot ez ugyan nem fog neked hozni de legalább látja rajtad, hogy hogy érzel valaki aki közel áll hozzád.

2012. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!