Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jogosan vagyok féltékeny a...

Jogosan vagyok féltékeny a barátnőmre?

Figyelt kérdés

17/L vagyok a barátom 18 éves

a legjobb barátnőm 16 és az ő barátja is 16

ők fél éve járnak, és már együtt alhatnak+már le is feküdtek

de engem meg a barátomat nem engednek együtt aludni pedig régebb óta együtt vagyunk

a barátnőm meg mindig meséli hogy ilyen meg olyan jó volt...

nagyon rossz érzés hallgatni


2010. nov. 17. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez hülyeség. nem a kapcsolat hosszátol függ az ágyba bujás. ne irigykedj. lehet nem is bujtak ágyba csak azt mondják. és lehet ök elöbb szét mennek amikor ti még együtt lesztek.. Én a helyedbe erre gondolnák és nem a másikal foglalkoznák.
2010. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Jol gondolom, hogy a szuleid tiltjak az egyuttalvast? Azert ne felejtesd el, hogy korod szerint megtehetik. Amikor a szulok tiltanak gondold at miert teszik. Egyreszt feltenek es ovnak masreszt gondolod bele magukat az O helyukbe! Nem biztos, hogy jol dontenek de nem is ezen van a hangsuly hanem azon, hogy torodnek veled! Ez nem jelenti azt, hogy a baratnoddel nem torodnek a szuleik csak maskepp itelnek meg bizonyos dolgokat mas teruleten lehet forditott a helyzet! Szerintem ne feltekenykedj lesz meg idod eleget aludni pasikkal sot mar egy ido utan meg is unod :D Inkabb orulj a szuleidnek, hogy torodnek veled...
2010. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Provokátor egy tini sosem gondolja ugy hogy a szülei azért nem engedik hogy együtt aludjanak mert féltik. Csak rossznak látják hogy miért nem...
2010. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyugi .. én is hulla féltékeny lennék :D

Túl kell tenned magad rajta...

Amúgy meg sokkal izgalmasabb ha a szülőknem engedik meg... hidd el! Lehet nem a legkényelmesebb búlkálni, de izgalmas és titokzatos..ez sokszor feldobhat egy kapcsolatot :D

2010. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!