Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet a baj? (terhes...

Mi lehet a baj? (terhes vagyok vagy csak szimplán késik? )

Figyelt kérdés
kb 3 hete lefeküdtem fiúmmal. Védekeztünk meg minden de mégis 2 hete késik. Azóta néha hányingerem van, többet eszem. De általában nálam ez előszokott fordulni mielőtt megjön, nagyon félek hogy mi lesz ha tényleg terhes vagyok.! Mivel 16 vagyok csak. Tesztet nem csináltam még de kéne. Szerintetek? Csak aggódom és késik vagy tényleg terhes lehetek?

2012. nov. 30. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha az első aktus volt, akkor lehet azért, mert jár egy kis hormonváltozással. Meg a stressz se segít sokat. Ha védekeztetek nem lehet baj. Meg ha előtte se volt rendszeres, akkor pláne nem.
2012. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindneképp csinálj tesztet már csak azért is hogy megnyugodj, ha terhes vagy már ki kell hogy mutassa. Mivel védekeztetek kicsi rá az esély de attól még sajnos előforulhatott.
2012. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első válaszoló nem az első alkalom volt... és mindig is rendszeres volt a ciklusom... sajnos a szüleimnek nem merem elmondani még mivel nem valami megértőek ilyen téren(de megértem őket)

szerintem veszek egy tesztet remélem negatív lesz...

jobb lenne ha csak a stressz miatt késne :S

2012. nov. 30. 11:13
 4/10 anonim válasza:
Sajnos terhes is lehetsz,irod hogy vedekeztetek,de hogyan?viszont ha kesik es szexeltel elotte,ideges vagy,mindefelet gondolsz es egyszeuen be beszeled magadnak a tuneteket.velem is elofordult mar.mindenkepp surgosen csinalj tesztet,de vigyazz az sem mindig 100%os,nekem pl.semmit nem mutatott egy vonalat sem,kovetkezo nap csak egyet,es amikor dokihoz mentem kiderult h terhes v.mar 5hetes es a teszt nem mutatta ki.megkell ismetelni a tesztet,mert irja h majdnem 100%os de nem mindig:(
2012. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
óvszerrel védekeztünk... ellenőriztünk utána és nem volt lyuka se semmi... :S volt már velem egyszer ilyen és akkor elstresszeltem az egészet.... majd miután megnyugodtam rá 3-4 napra megjött......most azért már sajna gyanús hogy nem jött meg..szerintem jövőhéten veszek egy tesztet... :S
2012. nov. 30. 11:24
 6/10 anonim válasza:
akkor valoszinu h csak stresszeled magad,nyudogj meg,lazits,egy forro furdo stb.es utana megfog jonni.
2012. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mért nem ma veszel tesztet? még 3 napig rágódni akarsz? annak mi értelme????
2012. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. .remélem sikerül a tanácsod :D
2012. nov. 30. 11:34
 9/10 A kérdező kommentje:
azért nem tudok ma venni mivel ma megyek majd haza kollégiumból... így ha megyek vissza tudok majd venni
2012. nov. 30. 11:36
 10/10 anonim válasza:
szia! végül mi lett veled ?
2013. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!