Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, vagy csak...

Terhes lehetek, vagy csak szimplán késik?

Figyelt kérdés
dec. 22én együtt voltunk a párommal, és most 10én kellett volna megjönnie, egyelőre semmi, de olyan meg jön érzésem van. eddig még sosem késett!leszögezném, h akarok gyereket! 28napos ciklusaim meg szoktak lenni, mindig pontosan megjött, és előtte egy két nappal barnázás, de most még az sem volt! mi lehet?
2011. jan. 11. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztelni esetleg nem próbáltál? Ugyanis mi honnan tudjuk, hogy neked mért késik? Ha sosem szokott, és amúgy is babát szeretnétek könnyen lehet, hogy terhes vagy. De ezt gondolom te is tudod, ennél okosabbat nem tudunk mondani mi sem, nem látunk beléd.
2011. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az oké, de várnék még, mielőtt tesztet veszek. csak azért kérdeztem, h valamit tudjak, lehetek e terhes amikor úgy érzem h megjön. köszönöm , h irtál, de azért kedvesebb fogadtatásra vártam
2011. jan. 11. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Simán késhet normális ciklusnál is.

Nekem pl. most 6 napot késett, mert elég stresszes időszakom volt.

Érdekes, hogy amint elmúlt a kiváltó ok, másnap reggelre már meg is jött.

Többször is megfigyeltem már ilyet, nagyon érdekes az emberi szervezet.


Ettől függetlenül drukkolok, h. baba legyen.

2011. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem voltam túl kedves,nem akartalak megbántani, de tényleg értelmetlen a kérdésed. Azt értem, hogy tapasztalatokra vagy kiváncsi, de ami x-re igaz, nem biztos, hogy y-ra is, mert minden ember más. Szóval ebből nem lehet következtetést levonni. A megjön érzés gyakori a terhesség elején, de egyben a mensi előjele is lehet. Viszont késik, pedig nem szokott,(bár még nem sokat) és a kezdeti barnázás is elmaradt. Úgyhogy én azt mondom, hogy jó esélyed van arra, hogy sikerült. Szerintem megér egy tesztet, ha terhes vagy, akkor már biztos, hogy pozitív, legalábis a 22-i együttléttől számítva. De amúgy is, 2 napos késésnél általában már megbízható az eredmény.
2011. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igen tudom, h minden ember más,csak szerettem volna előre tudni valamit, h esetleg lehet ez is a tüneteim mellett! szerintem még azért várok hétvégéig és akko tesztelek
2011. jan. 12. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ok, sok sikert! Írj, ha teszteltél.
2011. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél? És mi az eredmény?
2011. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia! igen teszteltem, és terhes vagyok! a másik probléma, h el kell vetetnem, mert beteg a baba! sajnos a páromnál van genetikai probléma a családban, amit ő is hordoz, és igy sajna a babára átment!
2011. jan. 31. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!