Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 vagyok 7 hónapja vagyok a...

17 vagyok 7 hónapja vagyok a barátnőmmel mindketten szüzek vagyunk. Elhatároztunk h lefekszünk egymásal el is terveztük szépen de nem ment (ő sem izgult fel és én se) a másodiknál ugyanez volt. Miért nem megy a sex?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük és ara jutottunk h hiányzik a spontanitás és ezért nem olyan szenvedélyes az egész. DE legutób is megpróbáltuk tök spontánul meg minden de akkor se ment! NEm értem mi lehet a baj mert am minden oké velünk szexuálisan (is) néha már attól beindulok ahogy rámnéz. Mi lehet akkor a baj? Az értelmes válaszokat előre is köszi a hülyék meg ne is írjanak.
2008. máj. 26. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor próbáljátok meg, amikor úgy néz rád, hogy egyből beindulsz. Akkor lehet, hogy jobban menne. Tényleg nem jó, ha mindent elterveztek, teljesen spontánnak kell lennie. Lehet, hogy elsőre a behatolás sem fog menni, de nem szabad feladni!
2008. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pettingeljetek sokat, mielőtt a konkrét behatolás megtörténne. Kényeztessétek egymást akár az orgazmusig mindketten, ne akarjátok "komolyabb" irányba vinni a dolgokat egy jópár alkalomig. Aztán csak hagyjátok sodortatni magatokat az árral. Ha ezt teszitek egyszercsak megtörténik minden előzetes készülődés nélkül.

Fontosnak tartom, hogy ne úgy álljatok neki, hogy "most talán...", hanem előbb még (több alkalommal) úgy kezdjetek hozzá, hogy "mindent, csak azt nem". Tudatosan kerüljétek pár alkalommal a behatolással való próbálkozást.

Ha más jól begyakoroltátok "egymást" akkor már magától menni fog.

2008. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknem bár a második válaszolónak üzenem h 7 hónap sztem elég volt a megismerésre ugyanis azóta folyamatosan pettingeltünk... szal nem ez a gond de azért köszi
2008. máj. 26. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet izgultok nagyon es nagyon is akarjatok - amire magatok is rajottetek...

Tudtok csak kettesben maradni ugy, hogy nincs veszelye annak hogy valaki betoppan?

Az is lehet hanyagolni kellne a temat. Ahogy irod, nagyon jol erzitek magatokat egyutt. A spontan majd jon. Amikor nem is gondoltok ra.

2008. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Voguelilias válasza:
Tévesen gondolod, hogy 7 hónap elég arra, hogy megismerd a másikat plána ilyen fiatalon nem mindenre figyeltek oda.A 2. válaszoló igen hasznos információkat írt!! Lehet,hogy az is elég lenne természetesen a spontanitás melett, hogy valami igazán romantikus környezetben probálkozzatok és lehet, hogy minden menni fog!
2008. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem parás vagy. lazuljatok el. tuti hogy féltek. nyugivan:)
2008. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Izgultok mert ez az első, ez természetes, az első alkalomal majd kivert a víz hogy úristen most mi lesz mit csináljak hogy csináljam... aztán rájöttem h elég ha ellazultok, ne tervezzétek el hogy mikor, csak mindig legyetek rá felkészülve (gondolok a gumikészletre) egyszerűen csak folytassátok a pettinget ugyanúgy és egyszercsak amikor megcsillan valamelyőtök szeme akkor letépni a ruhákat és hajrá. (ezt nem poénból írtam, sztm ez az első alkalmas emlékezetes legyez ez romantikusos mert hát első érzés van mindkettőtökben és ahogy olvastam a kérdést pont ez a baj, ezért izgultok) annyira nem fontos az első, egy idő után már csak a dátumra meg a pózra fogsz emlékezni mert nem az számít h hogyan történt hanem az h dúl a láv.
2008. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem az lehet a baj hogy izgultok de nem amiatt, hogy valaki esetleg rátok nyit hanem mind kettőtök a legjobb formáját akarja hozni és ezért nem megy a dolog.Lehet te is félsz hogy nem fogod jol csinálni meg ő is ezért.előtte hosszas előjáték csodát művel:D
2008. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!