Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, azért szeretitek a...

Srácok, azért szeretitek a szűz lányokat mert szűkek?

Figyelt kérdés
vagy mert jó elvenni valaki szüzességét?
2012. dec. 2. 13:57
 1/8 anonim válasza:
aha
2012. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én azért mert jó érzés hogy megbízik bennem és megtisztel azzal hogy én lehetek neki az első. Fizikailag nem annyira jó szűz lánnyal, több haverom inkább nem is foglalkozik velük.
2012. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Több nézőpont van, hogy ki miért szereti a szűzeket.
2012. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
A 90% azért szereti, mert még ő maga is szűz, a többinek meg ez a perverziója.
2012. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Párom örült, hogy neki adtam elsőnek magam, de azt mondta, hogy többet nem akarja soha ezt az idegeskedést átélni. :D
2012. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyik sem. tudom hogy előtte még nem kefélte meg senki. Ez valakinél sokat számít.
2012. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, hanem mert ugyanolyan kontárok, tapasztaltanok a szexhez, mint a rengeteg többi nem szexelt soha férfi, és nem kihívás. nem röhög körbe, vagy kisebb az esélye. A szűz lányok elég stresselzősek, nincsenek annyira nyeregben az ilyen helyzetekben, agyilag könnyebb velük bírni. Ez ám a tényleges ok titkon. Szűk luk nem akadály, bárkit lehet fenékbe is tolni, az úgyis jobban szorít mint a nuna.
2012. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a szüzeket. Életemben egyszer vettem el egy lánynak a szüzességét, nem volt egy nagy élmény. Sokkal jobb már bejáratott lánnyal szeretkezni.
2012. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!