Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk ha szűz lányt ujjaztok...

Fiuk ha szűz lányt ujjaztok meg akkor érzitek hogy mennyire tág e vagy sem?

Figyelt kérdés
leszeretnénk feküdni a barátommal. De régen amikor megismerkedtünk, akkor más mondta neki hogy én már nem vagyok szűz, ez akkor tetszett nekem, de most. :S nem a bénasággal van baj, mert mindent tudok. De inkább olyan fiuk válaszát várom akik szűz lányt ujjaztak meg. Lehet érezni ujjal, ha belém nyúl, hogy nem vagyok tág, vagy hogy még nem voltam.? Azt szeretném, ha elsőnek ujjal csinálná, és utánna pénisszel. A vérzés nem baj.Lehet hülyén hangzik a kérdés.
2009. aug. 19. 07:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
en mar ujjaztam szuz lanyt 20F. van ra csopp esely hogy megerzi mivel ha szuz vagy akkor meg kisebb a nyilas(ugyebar ott a szuzhartyad) de ha elegge fel vagy izgulva es jol kitagulsz es a pasid se volt tul sok csajjal akkor lehet nem veszi eszre :)
2009. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
es nagyon jo otlet hogy elosszor ujjal csinalja es csak utanna szexeljetek mert igy jobbna beindulsz es benedvesedsz es igy meg lehet nem is fog fajni es meguszhatod a verzest is :)
2009. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha viszont a barátod nem hiszi el, hogy még szüz vagy, akkor ott nagy bajok vannak a bizalommal, jól gondold meg, hogy akarod-e ilyen alapon folytatni - bizalom nélkül nincs sok jövötök együtt.
2009. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) hát ő még egy csajjal volt,neki vette el a szüzességét de vele kb 6-7szer volt együtt.Igen a bizalom..:( amikor megismerkedtünk akkor még else tudtam volna képzelni,és sztem ő se velem,barátok voltunk,és aztán kezdünk többet érezni egymás iránt.Ciki lenne elmondani neki hogy mégse vagyok?
2009. aug. 19. 09:03
 5/13 anonim válasza:
elso valaszolo vok,nem lenne ciki sot ez lenne a legjobb megoldas!!! csak orulne neki mert a pasik szeretik a szuz lanyokat igy sokkal ertekesebb leszel a parodnak.
2009. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet érezni ha még megvan a szűzhártya...csak egy tanács: legjobb az őszinteség!!
2009. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak félek hogy ez miatt szakitana velem.mert én tényleg nem akartam semmit tőle régebben,nem is érdekelt,csak amikor mondta hogy hallotta hogy már voltam pasival,akkor nem tagadtam le.
2009. aug. 19. 11:23
 8/13 anonim ***** válasza:
bocsi egy kérdés csak nem értem... azt mondtad neki h nem vagy szűz egyébként meg az vagy?
2009. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
előző vok: és ha szeret akkor ezért nem fog kidobni talán még azért se dobna ki ha ugymond lebuknál előtte de ha soxor hazudsz neki akkor előbb utóbb teljesen elveszíti a bizalmát benned!!!
2009. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mondták neki,hogy nem vagyok szűz már.És mivel akkoriban még nem érdekelt,nem tagadtam le,amikor megkérdezte.Egyébként meg az vagyok még.

Nem is szoktam hazudni neki semmit,csak ezt az egy dolgot nem tudja. :S

2009. aug. 19. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!