Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le akarok feküdni a barátommal...

EffyStonem96 kérdése:

Le akarok feküdni a barátommal,1 hónap után még korai lenne? 17/L

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok, ő már nem. Nem ő sürget, magam miatt akarnám megtenni. Kívánom, és kész... És úgy érzem, hogy kész vagyok rá. De gáz az, ha ilyen rövid idő után így gondolom? K*vának fog gondolni?
2012. dec. 3. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Add meg anyud telefonszámát, felhívom, megkérdezem tőle!
2012. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
17 évesen szűz vagy? legyél rá büszke! nem azt mondom, hogy ne feküdj le vele, de egy hónap, szerintem elég rövid idő... várj még vele egy kicsit, nehogy megbánd! :)
2012. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ismerjétek meg jobban egymást , és szerintem várj még2-3 honapot mert Lehet Hogy csak kiakar használni és Nem fog komolyan venni ha máris odaadod magad
2012. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Az előző kettőnek igaza van! Nem szégyen az ha szűz vagy, de éheztesd egy kicsit a hapsit, és ne add magad oda olyan könnyen, csak akkor ha biztos vagy benne. Ti nők tudjátok hogyan kell ezt csinálni. Ha meg bizsereg a puncid masztizz egy hatalmasat. Nem vagy ri***nc ha ennyi idősen szerelemből veszíted el.


Figyelj oda mit csinálsz!!! 19/f

2012. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Fúj, 17 évesen még szűz vagy??? Undorító, hogy nem feküdtél le 13 évesen az első szembejövővel. Milyen ciki már...
2012. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ha akarod már, akkor csináld. miért idegen embereket kérdezel a vágyaidról?
2012. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Én a helyedben azért még várnék legalább 2 hónapot,amíg megismered igazán,nehogy megbánd,hogy oda adtad magad neki,amúgy becsületre méltó,hogy még szűz vagy
2012. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Hát igen, nem az vagyok, aki az első jött-mentnek csak úgy odaadja magát... De erre büszke is vagyok, nem érzem gáznak. :)
2012. dec. 3. 18:47
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
teis szereted a skins-t? :D effy már nemigen volt szűz 17 évesen :D
2012. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: igen, onnan a név, imádom a sorozatot, és Effyt. :)

És akkor mi van? AZ nem azt jelenti, hogy hasonlítani is akarok hozzá, csak szeretem a karaktert... :)

2012. dec. 3. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!