Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy is van ez? (többi lent)...

Hogy is van ez? (többi lent) fontos!

Figyelt kérdés

Lehet szégyen, nem szégyen, de érdekelne egy két dolog.

Kezdjük is az elején.

17 éves vagyok, 3 éve jött meg elsőnek, azóta sincs beállva rendszeresre a menstruációm, mindig késik, vagy kimarad.

Egy ideig, majdnem hogy pontosan jött meg, majd mikor kaptam egy hormon tablettát a pajzsmirigyem miatt(alulműködik) akkor megint összevissza jött meg, majd abba hagytam és megint jó lett. Hozzáteszem hogy lassan, 1és fél éve van barátom, de nem élünk nemi életet, egszer kétszer egymáshoz nyúltunk, de semmi több..és nem rég, elkezdtünk próbálkozni az első alkalommal és félek, most nem-e történt valami baki..:/

Annyira ideges vagyok, hogy nem jött meg novemberben, most kéne megjönnie, de még semmi. És nagyon félek. Segítsetek légyszíves, tippeket tanácsokat szívesen elfogadok!


2012. dec. 6. 21:46
 1/4 anonim válasza:

Mi a kerdes?


Tobben vannak ezzel igy amugy, altalaban az orvos azt javasolja, h 5-6 honapig szedj fogamzasgatlot, azzal beall a menstruaciod.


Nyugodtan menj el nogyogyaszhoz, segiteni fog. Esetleg anyukadnak/noverednek is mondd el h ez a helyzet, nehogy valamikor kesobb deruljon ki h tablettat szedsz, mert felreerthetik.

2012. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Többek közt az, hogy a terhesség az kivan zárva?
2012. dec. 6. 21:55
 3/4 anonim válasza:

abbol h probalkoztatok az elso alkalommal, abbol eleg nehez rajonni.. mit jeltn ez pontosan?


Amugy alapesetben attol,h nem rendszeres a menstruaciod meg lehetsz terhes.

2012. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjött már, sőt most már el is múlt:)
2012. dec. 15. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!