Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek milyen volt? Többre...

Nektek milyen volt? Többre számitotatok? Nem is olyan nagy dolog szereintetek sem?

Figyelt kérdés
Fél év után barátnőmmel elhatároztúk hogy lefekszünk, mind a ketten szüzek voltunk:) Mi kicsit többet vártunk, nem azt mondjuk hogy rossz de szerintünk így már tul esve rajta nem olyan nagy dolog:d 16F... Nektek milyen volt? Szívesen kiváncsi vagyok a ti véleményetekre vagy történetetekre!
2012. dec. 6. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem fasz@ volt, de így éjfél tájban, nem merülnék bele.
2012. dec. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Mar reg volt, de nagyon-nagyon jo volt. Oltari szerelmes voltam, teljesen belehabarodtam a pasiba, pedig alig tudtam.rola barmit is.

Aztan adott volt egy alkalom, es egyutt toltottuk az ejszakat. En nem vartam semmit es nem volt konkret elhatarozasom, hogy na most vele es "kiprobaljuk". Egyszeruen eszveszejtoen kivantam, megmondtam, hogy meg nem voltam senkivel "ugy" ezen meglepodott, de legalabb meg kedvesebb es odaadobb volt, legalabbis en igy hittem. szuper volt! (nem faj csak picit).

Varjatok/varj, hogy kovetkezo alkalommal olyannal legyel, akiert orulten odavagy, testileg, lelkileg, akkor nagy szam lesz, mindegy hanyadik alkalom, nem fog szamitani, hogy volt egy "jellegtelen elso". Nyugodtan hagyj ki par evet....:-)

2012. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Latom, hogy fiu vagy, de mielott valaki beszolna: lanykent es fiukent is nagyon fontos hogy odalegyetek a masikert, hogy kivanjatok a testet!!! mondjuk en nyilvan csak a noi oldalrol tudtam irni;-). (a baratnodnek szanva...)
2012. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nekem egyben ő az első nagy szerelmem is és én is neki, eddig ilyen tirpák, bunko pasiai voltak akiket még nem szeretet ennyire úgy hogy nem értem.... képessek lennénk egymásért meghalni:) Elég fura..:d Nem mondjuk hogy rossz volt, mert jó volt élvezte, nyögöt meg minden, de többre számitotam "nagyobb élvezetre"=)
2012. dec. 7. 00:22
 5/9 A kérdező kommentje:
hát... nagyon is kivántuk egymás testét:$ utolso 2 honapunkban minden másodiknap vagy harmadiknak petingeltünk szinte:D
2012. dec. 7. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Áhhá, ez a kommented mindent elárult, úgy néz ki te is tirpák vagy.
2012. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen ebből a kommentből, tudsz nekem önéletrajzot is írni:d
2012. dec. 7. 00:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó volt nagyon, szinte hihetetlen volt az egész. 27 évesen már teljesen lemondtam róla, hogy valaha is megtörténik(ráadásul úgy, hogy nem "fizetős" lánnyal), emiatt olyan szürreális volt, mintha nem is velem történne...de nagyon jó volt.
2012. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2-es voltam, hat akkor csak gyakorolni kell, ezt is tanulja az ember :-) csak mindig vedekezzetek (pliiiz ovszer! helyesen hasznalva!).
2012. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!