Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy évvel idősebb barátnőm van és ő már nem szűz de én még nem voltam nővel? 17/F

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
gratula :D
2012. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Mit gondoljunk? Van ilyen . Ennyi. Én egyszer voltam szűz sráccal, isteni volt... Mert mindent úgy csinált ahogyan mondtam. :) És jóóó volt! :) Ügyes volt ! :) Egyidősek voltunk, mindketten 18 évesek... :)

33L

2012. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dicsekszel vagy szégyenkezel?
2012. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom h dicsekedjek-e, ink azzal kellene dicsekednem h eddig csak idősebb bnőim voltak, és nem a csúnyábbik fajta.. Csak kérdezem, hogy mit gondoltok erről a dologról :)
2012. dec. 7. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
És a jelenlegi idősebb barátnő is az exek táborát fogja gyarapítani, te pedig továbbra is szűz maradsz? Mondom, hogy dicsekszel, csak nem jól adod elő ;)
2012. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
őszintén, lehet hurrogni vagy akármi mi az exek eddig 1 évig ha bírták, ő már 2 éve van velem, és nem most lesz az h vége legyen... Nekem ő az igazi ;)
2012. dec. 7. 22:42
 7/9 anonim válasza:

2 éve veled van és még nem volt szex? Mi van??? :O

Aki egyszer szexel már, az nem fog 2 évet kihagyni... :O

Milyen barátnőid voltak neked "nem a csúnyábbik" fajtából? Vagy ez a "szűzku*va" kategória? Mert hallottam már ezt is. Ki van rittyentve, de semmi szex, mert azt sem tudja mi fán terem... jézusom.. mindenesetre igen beteg dolog 2 éve járni valakivel szex nélkül.



#2 voltam

2012. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A másik meg: 17 vagy de vannak "exek" akikkel 1-1 évig jártál... Váááááááááááá


Nem tudsz aludni?


#2

2012. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt a nem tudsz aludni ezt nem vágom :D A másik kettő pont nem az volt.. De főleg a "mostani" exem nem volt olyan.. csak vele nem nagyon... 15évesen am is? Még akk nem gondoltam rá... Dede van akkor olyan is... És több mint 1,5 év, még nincs 2.
2012. dec. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!