Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szóval én több ismerősömnek...

Szóval én több ismerősömnek azt hazudtam hogy, már nem vagyok szűz, mert megkérdezték és nem mondhattam azt h szűz vagyok. Mert az már cikinek számit manapsááág. Ha 16évesen szűz az ember?

Figyelt kérdés
barátom nincs akivel elveszithetném,akárkivel meg mégsem akarom.Olyannal akarom aki szeretek. Stb. és szerintetek mitcsináljak? Hazudjam továbbra is hogy szűz vagyok?
2012. dec. 8. 02:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
őőő először azt irtad h azt hazudod h nem vagy szűz a végén azt irtad h "Hazudjam továbbra is hogy szűz vagyok?" am nagyon nem cink ha 16 évesen szűz vagy én is az vagyok és 16 éves!! nem mindig az az igazi aki annak látszik vagy azt mondja h szeret !! exemmel megint jóba lettem és le akar velem feküdni gondolkoztam rajta de megvárom h bebizonyosodjon h van valahol az igaz szerelem!
2012. dec. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha már így kezdted el akkor így is folytasd. De vigyázz, hogy következetes legyél. Aztán majd csak találsz egy megfelelő partnert akivel összejössz, és akkor visszaáll a dolog a valóságba!
2012. dec. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
szóval szűz vagyok. kedves első válaszoló.és azt jazudtam h nem.
2012. dec. 8. 02:39
 4/19 A kérdező kommentje:
sokszor ugyérzem h velem van a baj.mert sokan elveszitik 14-15 évesen a szüzességüket
2012. dec. 8. 03:21
 5/19 anonim ***** válasza:
Sokan, de nem mindenki, a másik felük meg ugyanúgy füllent, min te :)
2012. dec. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most már nehezen tehetsz mást, mint hogy lódítasz. Bár szerintem, ha mégis bevallanád, hogy te nem is feküdtél le még senkivel, nem lennél kisebb a barátok szemében. Nem ezzel mérik az emberi értékeket. Ha meg mégis, akkor így még többet is érsz. Bár látszólag nem azt mutatják, de a haverok szemében is
2012. dec. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy korodbeli fiú helyében nagyobb eséllyel jönnék össze veled, ha tudnám h szűz vagy.
2012. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

tényleg jobb esélyed lenne, ha tudnák rólad, hogy szűz vagy:)

mellesleg ha sokan leugranának a lánchídról akkor azt hinnéd az a normális és hazudnál, hogy te is megtetted csak épp hajóra estél vagymi?

én is szűz vagyok és akkor mi van? ciki? valakinek biztos, nekem nem... másokat meg le kell szarni, csak el tudod dönteni 16 évesen mi jó és mi nem:)

18/f

2012. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a haveri társaságban 14-15 évesen már senki nem volt szűz. Legalábbis ha szóbakerült a dolog. Valójában persze mindenki kamuzott a legtöbbünk 18 körül vesztette el.
2012. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem számít cikinek!!! :D

Nagyon örülök annak, hogy vannak még lányok, akik azzal a személlyel akarják elveszíteni akibe szerelmesek, és nem csak át akarnak esni rajta, mert a vele egykorúak már megtették. Te csak hagyatkozz az érzéseidre, és ne érdekeljen hogy ki mit mond.

Én 17 fiú vagyok és szűz. :D

2012. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!