Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, nektek mi tetszik abban...

Fiúk, nektek mi tetszik abban ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem semmi.

Számomra nem jelent semmi különöset ha egy szűz lánnyal jönnék össze.

Annyi h óvatosabb az ember és még 10x jobban figyel és vigyáz.

2012. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

EGyes emberek élvezik azt, hogy tanítgathatják a másikat, illetve a tapasztalatlanság miatt sokkal több mindent hisz el a másik, nincsen összehasonlítási alap, meg ex aki jobb volt az ágyban.


Én speciel nem tulajdonítok nagy szerepet ennek a ténynek, max annyiban, hogy türelmesebb és óvatosabb vagyok bizonyos dolgokban.

2012. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tuti nem fog beszólni, meg legalább nem lesz az, hogy csak én vagyok egy balfék, hanem ő is - így kevésbé lesz égő. Talán. De legalább tuti nem fog mesélni róla senkinek.
2012. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán az is hogy nem ment át még rajta 8000 ember.
2012. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a szűz lány előtt kevésbé égő, ha egy nagy nulla az ágyban...
2012. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrèszt ,hogy ha bènàzol valamit az annyira nem feltûnõ, màsrèszt nem is tudom... Valahogy jò èrzès tudni hogy te vagy az elsõ akit igazàbol szeret annyira, hogy neked adja a szüzessègèt
2012. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem olyan égő, ha béna vagy és "új".

Jó érzés, ha tudod, hogy előtted nem járt még ott senki :D

2012. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy szűz barátnőd, de sajnoa a mai lányok már midng el vannvak használva 12-14 évesen. :/
2012. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én a házasság előtti szexet nem tartom helyesnek. Egyrészt azért, mert keresztényként a Bibliában egyértelmű a parancs, hogy ezt ne tegyük, de igazából mielőtt komolyan vettem volna a kereszténységet is így gondoltam, ezért:


- Ha a feleségem szűzen jön hozzám, akkor ezzel már úgy is szeretett, hogy nem adta ezt oda másnak addig, amíg én, az igazi meg nem jöttem, hanem nekem tartogatta. Ez szerintem baromi jó érzés.


- Ha várt, akkor ez azért elég jó garancia arra, hogy ha a házasságunk alatt úgy adódik, hogy hosszabb ideig távol vagyunk egymástól, pl. munkaügyben, akkor is ki fogja bírni, és nem csal meg.


-Az előzőhöz kapcsolódik, hogy ha mással már lefeküdt, baromi jó volt, én meg, mint az, akit majd sok más alapján a férjéül választ, történetesen nem vagyok egy nagy szám az ágyban, akkor egész életében jobbra vágyik majd, mert végig az jár majd a fejében, hogy lehet ezt jobban is...


-Ha még nem feküdt le előttem senkivel, akkor nemi betegsége sincs. Oké, hogy a gumi az esetek 90%-ában véd ettől, de azért nincs kedvem véletlenül a maradék 10%-ot megtestesíteni...


- Ha egyszer gyerekeink lesznek, és idősebb fejjel úgy találjuk, hogy a házasság előtti szex nem helyes, akkor hogyan leszünk hitelesek előttük, ha mi sem bírtuk megállni?


Összességében tehát az tetszik egy lányban, ha szűz, hogy óvatos, felelősségteljes, és várt engem annyira, hogy csak nekem adja oda, és senki másnak, amikor feleségül veszem majd.

2012. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

1. És mi a helyzet a te szüzességeddel?

2. "Ha várt, akkor ez azért elég jó garancia arra, hogy ha a házasságunk alatt úgy adódik, hogy hosszabb ideig távol vagyunk egymástól, pl. munkaügyben, akkor is ki fogja bírni, és nem csal meg. " Ez azért nem állja meg a helyét, mert nem lehet összehasonlítani egy szűz szexuális szükségleteit egy olyanéval, aki már szexelt.

Ha szeret, és hűséges típus, akkor sem fog megcsalni, ha előtted 15 partnerrel létesített szexuális kapcsolatot.

2012. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!