Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, mit írjak neki netes beszélgetésnél?

Figyelt kérdés

Van egy kedves lány, akit pár hete ismerek jobban, és mostanra teljesen odáig vagyok érte. Tudjátok, az az érzés, amikor ha csak ránézel, már rögtön a világ legboldogabb emberének érzed magad! :) Csak az a baj, hogy eddig élőben még szinte egyáltalán nem beszéltünk, az idő meg csak telik, és most már tényleg tennem kell valamit. Ezért gondoltam azt, hogy egyik este majd beszélgetek vele kicsit a neten, első lépésnek ez jól megteszi. Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy akkor mégis mit írjak neki?? Egyáltalán ez jó dolog, hogy így váratlanul ráírok? A másik meg, hogy attól félek, pár mondat után meg fog unni, aztán másnap nagyon ciki lesz vele találkozni :/ Szóval mit írjak neki, mivel lehetne felkelteni az érdeklődését irántam? Soha nem ismerkedtem még így, ezért is vagyok elég tanácstalan, de élőben ez nem menne elsőre, ezt biztosra veszem.

NORMÁLIS VÁLASZOKAT ÍRJATOK! :)


17/F


2012. dec. 17. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben sokkal jobb lenne. Megkérdeznéd hogy van meg bármiről beszélhetnétek de neten olyan személytelen az egész.
2012. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Légy férfi és hívd el randizni...hidd el nekem, a csajok nem szeretik a puhányokat...


19L

2012. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most rám célozgattál evvel a puhánnyal?:)
2012. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!