Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nektek mi tetszik...

Lányok, nektek mi tetszik abban ha egy fiú szűz?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat

2012. dec. 21. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előnye, az, hogy nem kell elképzelnem, hogy kivel, mit csinált abban az ágyban, ahova lehet majd én is eljutok.
2012. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem tetszik főleg ha elmúlt már 20 éves.
2012. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem maga az aktus (általában azt jól elbénázzák a fiúk), hanem inkább az tetszik a lányoknak, hogy a pasi örökre emlékezni fog rá és azt fogja élete legjobb szexuális élményének tartani. Az én férfibarátaimtól hallottam, hogy nekik az első volt a legjobb.
2012. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leszarják ezek ,hogy szűz vagy, annyi hogy biztonságérzetet ad nekik, hogy nem vagy nemi beteg, és még emeli az önérzetüket, az amúgyis nagyképű fejük még nagyobb lesz eszmei értékben,hogy ő az első és valószínüleg utolsó maca számára. Ettől nagyon nyeregben érzik a nők magukat, nagyon ki tudják sajátítani az ilyen ürgéket.

Az árnyoldala viszont az,hogy lehet,hogy ügyetlen, szexuálisan nem oylan jól kihasználhatók, mint azok akik már régóta benne vannak a partyban, a szüzektől nem tudnak annyira kiélvezni a nők ahogy akarnák, nem tudnak annyira férfiként nézni rájuk, mint egy bejáratott pinapecérre.

Ha meg 20 felett is szűzpina a srác, az sajnos azt jelenti számukra ,hogy totál elmebeteg az illető, és nem partyképes. Köszönik ,nem kérnek belőle.

Ennyit a nőkről.....

2013. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsónak írnám hogy én is szűz vagyok és 30 éves nem nagyon volt semmi élményem nővel de a válasz amit írtál kicsit dúrva hogy 20 év felett a lányok eldobják a fiúkat mert szűz ez rám nézva akkor már szemetesláda.
2013. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is 32 éves vagyok és szűz szerintem sem vagyunk szemetesládák csak nem jött össze a dolog eddig attól még nem kell minket bolondnak nézni
2015. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!