Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak vagy a lányoknak...

A fiúknak vagy a lányoknak könnyebb elveszíteni a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Szerintem a lányoknak! Miért? Mert nekik az ég világon semmir nem kell tenni a dolog érdekében. Nekik csak válogatni kell a 20-30 jelentkező közül. Nem kell elviselni, hogy a mai világban egy dundibb lány is azt hiszi magáról, hogy Ő egy hoolywood-i színésznő. Azt a sok elutasítást, nevetség tárgyává válást, stb.
2012. dec. 31. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lány
2012. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem kell tenni a lányoknak érte?Mit fogsz te ezért itt kapni:D Nem minden lány egy utolsó kurv@ tessék már megtanulni,marha rossz helyen keresgélhetsz ha te csak ilyen lányokba ütközöl...
2012. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
te már megint egy csúnya pasi vagy aki világfájdalommal küzd ugye?
2012. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Attó' függ hol :D


Legtöbb helyen a lányoknak. (Igaz sokszor ez nem lehetőség, hanem kényszer - lásd drágadezsvírek a putriba)


Hollandiában a fiúknak (igaz nagyon fog fájni utánna a seggük...) :D


De úgy anblokk a csajoknak.

2012. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, a lányoknak könnyebb találni srácot, de csak olyat könnyű aki MEGDUGNÁ. Olyat aki értékelné is, nehéz.
2012. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A szüzességről beszélek, nem a leendő férjről/feleségről!

Ez utóbbi soha nem jön el azoknak, akik húsz felett még szüzek, mert a szex hiánya, és a "lemaradás,kimaradás" gondolata, lelki roncsot csinál az emberből, és a társadalom egy lúzer hulladéknak tekinti őket, akikre nincs szükség, arra a feladatra, hogy az emberiséget szaporosítsa! :(( Szomorú dolog ez..

2012. dec. 31. 11:56
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem azért nincs csajod, mert még szűz vagy. Hanem mert alapból egy ilyen kis nyominger.
2012. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
lányoknak sokkal könnyebb
2012. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Ez igy igaz, a lányoknak könnyebb. DE én akkor is inkább férfi leszek ha 10x is nehezebb, mert tudom, hogy több mindent érhetek el és amit megszerzek az az enyém és nem tettem szét érte senkinek a lábam. Inkább legyen nehezebb legalább értékesebb az életed, főleg ha nem siránkozással töltöd hanem küzdesz. Ettől vagyunk mi többek, hogy küzdünk, hogy jobb legyen. Ezért légy büszke arra, hogy férfi vagy és ne rinyálj annyit, mert akkor nem szolgálsz rá arra, hogy férfinek nevezzenek. Mindenkinek vannak mélypontjai, de pont azért hullasz a mélybe, hogy felemelkedhess, ha persze teszel is érte!
2012. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
"mindenkinek vannak mélypontjai" Kössz... ÉVEK ÓTA MÉLYPONTON VAGYOK, ÉS NEM LÁTOK ESÉLYT A"FELEMELKEDÉSRE"!!!!!!!
2012. dec. 31. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!