Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak vagy a lányoknak...

A fiúknak vagy a lányoknak könnyebb elveszíteni a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Szerintem a lányoknak! Miért? Mert nekik az ég világon semmir nem kell tenni a dolog érdekében. Nekik csak válogatni kell a 20-30 jelentkező közül. Nem kell elviselni, hogy a mai világban egy dundibb lány is azt hiszi magáról, hogy Ő egy hoolywood-i színésznő. Azt a sok elutasítást, nevetség tárgyává válást, stb.
2012. dec. 31. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk az irritál, hogy egy csaj, aki minimálisan is kinéz, semmiféle ilyen gonddal nem küzd, amelyik. meg szép is, akörül zsonganak. És lehet akármilyen hülye, nem számít, mert anélkül is kelendő. Egy fiúnak magabiztosnak, keménynek, szellemesnek, stb... kell lennie, nagyon nem mindegy.
2012. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
oh, ez a 9. válasz, most, egész jó válasz volt. mm. nice-nice--
2012. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

9es vagyok.

Látod milyen nagy fegyver az igazság! A sok irigy ribi egyből lepontozott (amúgy számitottam rá), pedig nem is támadtam senkit. Neked ez viszont jó jel, mert még van esélyed arra, hogy erre a helyzetre csak úgy emlékezz vissza mint egy pillanatnyi állapotra. A lényeg, hogy fogj neki csinálni valamit ahelyett, hogy folyton a rossz dolgokon agyalsz. Tanulj, sportolj, gyúrj, mind1 csak csinálj valamit amitől fejlődsz és eltereled a figyelmed a negativumokról!

2012. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jól kinéző fiuként mondom,én is hogy a lányoknak sokkal könnyebb.
2012. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Fizikailag egy fiúnak sokkal könnyebb...

Persze, ha talál csajt (nyilván az ilyen menthetetlen, önsajnáló lúzerek, mint pl a kérdező, de a gyk tele van ilyenekkel, ez más kategória...)

Ha oda kerül a dolog, nincs fájdalom, nincs vérzés, stb, ami megnehezíti...

2013. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Háát utolsó, igazából ha azt nézzük. Még mindig a csajnak könnyebb, mert ő csak fekszik, te neked meg be kell rakni.


Igaz vérzik, de ez részlet kérdés a lényeg hogy kinek könnyebb és hát em, neki. Elég ha lefekszik az ágyra és várja hogy belé hatolj. Persze végül is variálhatjuk, mert lehet hogy ő ül rám. Szóval végül is ugyanaz.

2013. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!