Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ti hogy vagytok ezzel...

Lányok, ti hogy vagytok ezzel a szüzesség témával? Élveznétek elvenni egy fiúnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából két külön szituációra lennék kíváncsi. Az egyik, ha a fiú fiatalabb, a másik pedig ha idősebb.

Igazából olyat hallottam eddig inkább, hogy egy "idősebb", tapasztaltabb hölgy venné el szívesebben egy fiatalabb fiú/férfi szüzességét. Vajon létezik az fordítva is?

Vagy van akit a kor nem annyira érdekel?


Légyszi írjatok kort, és ha valamennyire be tudjátok határolni, hogy nagyjából hány éves korban gondolkodnátok ilyen téren, akkor az is jó lenne.


Köszi szépen a választ mindenkinek! Boldog új évet!



2013. jan. 1. 05:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Helo.

Nekem az egyesülés alapvetően nem testi történés. A testiség katalizátor (és fontos!!) ahhoz, ami a 3D-n kívül (is) történik.:)

Ezért aztán az számít, ahogyan a fiú lelke működik. Az, ami a nem fizikai síkon zajlik köztünk - ez már mindenféle intimitásban megnyilvánul, nem kell az ő megismeréséhez eljutni az aktushoz.

Mondhatnám, hogy a lelke kora kell egyezzen az enyémmel, a leszületésünk előtti többszázmilliós élettapasztalat egyezése fontos.


A zsigereiben hozza az ember a szexuális tudást, amit évmilliók alatt halmozott fel.

A legutolsó inkarnációban szerzett tapasztalat már vajmi különbséget produkál.

Általában a numeravadászoknak van a legkevesebb tudásuk a szexről, nem is élik meg azt, amiről szólnia kell.

Más meg szüzen mindent tud, amit lehet.

2013. jan. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

érdekes h ha zsigerben van a szexuális tudás akkor h lehet h a nőknek mégis tanulni kell az orgazmust ????

szűzen max a tudásod lehet meg a tapasztalatod nem és az nagyon fontos mert a testiséget tapasztalatszerzésen keresztül ismered meg és tanulod


amúgy a pasiknak ugyan úgy meg kell tanulni a testiséget


ami a kérdést illeti

volt részem benne, nem volt jó, fárasztó dolog megtanítani a másiknak az alapokat, és mire tényleg élvezném a szexet addigra eluntam és dobtam a pasit bármennyi is volt a kora

2013. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1: Nem, a szexuális "tehetség" minden inkarnációban elölről indul. Az előző inkarnációkból hozott tudás ilyen téren úgy nyilvánul meg, hogy mennyire fejlődik gyorsan az egyén, de ezt vállalt karmikus dolgok is befolyásolhatják. Ezért van az, ha visszautazol az előző inkarnációidba, konkrétan szexuális nem fog visszajönni, az visszajön, hogy volt feleséged/gyereked/férjed meg ilyesmi, de konkrátan aktus nem.
2013. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

4-es, szia.

"Nem, a szexuális "tehetség" minden inkarnációban elölről indul."


Hát én nem ezt tapasztaltam.

Én még nem is érintkeztem fiúval, mindigis éreztem, tudtam, emlékeztem, hogy ez mi. Az első érintéseknél is testenkívüli állapotba kerülök az érintésektől automatikusan. Azt hittem, mindenkinek így van, és ezért szeretik az emberek a szexet. Nemrég kezdtem megtudni, hogy nem, sőt, furán néznek rám, el se hiszik, vagy nagyon, nagyon irígylik.

Nekem nagyon könnyű kimenni a testemből. És ehhez a szexuális jellegű érintésekből 1-2 már elég.


"Az előző inkarnációkból hozott tudás ilyen téren úgy nyilvánul meg, hogy mennyire fejlődik gyorsan az egyén, de ezt vállalt karmikus dolgok is befolyásolhatják. Ezért van az, ha visszautazol az előző inkarnációidba, konkrétan szexuális nem fog visszajönni, az visszajön, hogy volt feleséged/gyereked/férjed meg ilyesmi, de konkrátan aktus nem."


Nekem nincsen konkrét tényemlékem előző életből, de ilyen szexualitásközben testbőlkiröppenésemlékem rengeteg van.

2013. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es, sőt, gyerekkoromban is meg tudtam csinálni, csak akkor imával értem el. Ima közben meg genitális izgalom, gyönyör is ért. Szóval nem kellett tanulnom ebben az életben semmit.
2013. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"érdekes h ha zsigerben van a szexuális tudás akkor h lehet h a nőknek mégis tanulni kell az orgazmust ????"


Nem tudom, nekem nem kellett rajta semmit tanulni, sőt aktus se kell hozzá.

Sőt, az orgazmus valami csupán testi dolog lehet, én meg azonnal önkívületbe esem, és közben ezért fogalmam sincs róla, a testemmel mi történik, a 3D-ben mi történik.

Csak automatikusan átesem egy másik világba és visszatérek néhány óra múlva. Épphogycsak észlelem a környezetet valamennyire közben, míg önkívületben üvöltök.


"szűzen max a tudásod lehet meg a tapasztalatod nem"


Mit értesz tudás és tapasztalat különbségén?


" és az nagyon fontos mert a testiséget tapasztalatszerzésen keresztül ismered meg és tanulod"


De az ösztön. Ahogy ösztönösen levegőt veszel, amikor megszületsz, nem kell megtanulnod.

Ahogy ösztönösen tudsz nyelni, amikor anyatejet iszol először. Ahogy ösztönösen tudod, hogy a cicit kell bekapni.

Így tudod a szexualitást is.

Mert az ösztön. (=Reinkarnációs emlék, tudás, tapasztalathalmaz. Szexuális tapasztalathalmazzal születünk. Mindenki más mennyiségűvel.)

2013. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"érdekes h ha zsigerben van a szexuális tudás akkor h lehet h a nőknek mégis tanulni kell az orgazmust ???? "


Mert különböző szintű tudásunk van dolgokról.

Aszerint, hogy mi az, amit előző életeinkben már megtanultunk, tehát most arról a szointről indulsz, amit már tudsz.

Ahogy van, aki 5 évesen szimfóniát ír, más meg 60 év alatt sem tudja elvégezni a zenei elemit.

Ahogy van, aki 8éves korára már halott ókori nyelveken olvas, más meg a nevét se tudja leírni.

2013. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as, amit az első sorban kérdezel, arra tehát az a mondat a válasz, amire rá is kérdezel. Ahogy először is már írtam:

A zsigereiben hozza az ember a szexuális tudást, amit évmilliók alatt halmozott fel.


Tehát attól függ, kell-e valamit tanulnod és mennyit, hogy az évmilliók alatt mennyi tudást halmoztál fel erről.

2013. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem az első válasz 100%-os volt :)


Kedves válaszoló! Esetleg leírnád a korod és a monogrammod?

Ha ismerősnek tűnsz, rád írok. Ha nem gond. Fura, de tényleg van egy olyan érzésem, mintha ismernénk egymást. Van néhány ember akivel szoktam ilyesmiről beszélgetni és lehet, hogy pont te vagy az egyik csak így mindenféle ismertetőjel nélkül nem derül ki :)

2013. jan. 1. 16:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Írd meg TE!

37 éves vagyok.

2013. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!