Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aktus után mi történik?

Aktus után mi történik?

Figyelt kérdés

Menni kell zuhanyozni vagy lehet vele várni reggelig? Érdemes utána magunkra kapni vmi ruhát vagy maradjunk úgy?

Kérlek normális válaszokat írjatok. Köszönöm!


2013. jan. 1. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy jólesik. Nyilván nem ugyanaz nyáron 50 fokban mint télen 20 fokban. Ha igényled a fürdést, megfürdesz. Ha nem, akkor nem.
2013. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
közös fürdés? vagy csak kisétálok utána és gyors zuhi? nem néz faragatlannak?
2013. jan. 1. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed, hogy szeretnél utána fürdeni akkor menj :)

nincs szabály rá, ahogy érzed :)

2013. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és utána kapjak fel ugye vmi pizsit? bocsi a kérdések miatt ,de nem akarok beégni :)
2013. jan. 1. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ezek nem pontosan meghatározott szabályok. azt csinálod, amit akarsz. vannak, akik összebújnak. vannak, akik csak fekszenek és lihegnek. van, aki fizet utána
2013. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fizetsz, aztán irány haza.....
2013. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces... Normális válaszokat kértem.
2013. jan. 1. 20:52
 8/12 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy kell vagy nem kell,ahogy jólesik

mi például a párommal szeretünk utána összebújni,az elején volt olyan hogy rögtön magára kapott valamit mert nem szokta meg hogy pucéran látom de az már elmúlt

2013. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na én utána leszálltam a srácról(az már az utójáték után volt,ami kb csókolózás volt),aztán mondtam,hogy most felöltözök..utána vízipipáztam,ő dobolt.^^ ez volt az első alkalmam.:D
2013. jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem ez picit napszaktól is függ. Meg hogy együtt alszotok-e. Ha jobban érzed magad egy zuhitól nem rögtön ahogy vége szaladsz, de nem faragatlanság ha pl. ezt mondod : elszaladok tusolni szívem, mindjárt jövök. Ha meg együtt szeretnél vele zuhanyozni az is hasonló egyszerű. :)
2013. jan. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!