Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Karácsonykor elvesztettem a...

Karácsonykor elvesztettem a szüzességemet a pasi ovszer nélkül csinálta elélvezett mikor kivette mert a derekamon is volt. Egy picit félek h mennyi a valoszinüsége hogy terhes maradok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

beléd évezett :igen

derekadra:nem biztos

kombinálta:igen

vegyél már 1 tesztet és ne tökölj

2013. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Terhes maradok? A pasi? Nem is a barátod? te jó isten... van rá esély, hogy teherbe estél, gratulálok az eszedhez
2013. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
most akkor nem benned ment el? akkor nyugi..
2013. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
60%

Nem tudom miért kell sokaknak gorombán válaszolnia...

Am akkor most benned ment el, vagy épp akkor amikor kivette, vagy utána?

2013. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Vegyél vagy 2 tesztet és csinálgassad! Pénteken megveszed, szombat vasárnap körül már csinálhatod. Ha negatív és nincs változás akkor pár nap múlva ismételed. Erre még nem gondoltál? Most jobb ha mi tippelgetünk??

Hány éves vagy, hogy szexelni tudsz, gondolkozni meg nem?

2013. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen a barátom nem csak egy pasi.Amugy 16.És kivette és ugy élvezett el de tartok attol ,hogy mi van ha még is egy pici bement és terhes maradok.
2013. jan. 3. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
a pasi?? elég szégyen,hogy 16 évesen szexelsz de hogy még karácsonykor és csak egy pasival aki óvszert sem vett fel..
2013. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A barátom bocsánat....
2013. jan. 3. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
a szexhez is fel kell nőni.. mindig ott lesz 1 kis félelem, ez egy ilyen dolog..
2013. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és másodszorra is úgy írja, hogy terhes maradok... hát beszarfok, pedig ki is emeltem, még hogy először elírod, de te így is gondolod... azt a ku.rva, neked tényleg semmi eszed sincs
2013. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!