Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korban szokás...

Hány éves korban szokás elveszíteni a szüzességünket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik már 2-szer randiztunk. Ő szeretne velem lefeküdni és én is vele. Szerintetek korai?

14/L



2013. jan. 4. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mondhatni qrvára korai
2013. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nem csak a korotok miatt korai, hanem az ismeretségetek miatt is. 2 randi? Nem is ismered. Tetszik? Lehet, hogy maradi vagyok, de érdemesebb lenne a szerelemig várni.
2013. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősen még Barbi babákkal játszottam. Rá se néztem a fiúkra. Bár én talán későn érő típus voltam.

De szerintem ennyi idősen még iszonyat korai... szerintem még 16 évesen is annak ellenére, hogy ma ez a menő és én sem vagyok sokkal idősebb mégis úgy gondolom kicsit korai.

Amúgy elvileg tényleg nincs korhoz kötve, amikor Ti úgy érzitek megértetek rá amikor szerintetek eljött az ideje. Én 20 évesen vesztettem el pont is jó volt így.

2013. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
amikor érettek leszünk rá szívben-agyban, és megvan hozzá a megfelelő partner (akibe szerelmesek vagyunk), csak akkor szokás!
2013. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Had legyen már 1 jó napjuk... :D
2013. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legyen, senki nem akarja elrontani kérdeztek, válaszoltunk. A többi rajtuk múlik, hogy megfogadják-e azt ők döntik el.
2013. jan. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te sem gondolod komolyan,14 éves éretlen gyerek vagy,nem is ismered a fiút,csak tetszik 17 alattiak 99,9%a éretlen a szexhez,maradjatok a közös programoknál,puszinál,max csóknál és a sexszel,pettinggel várjatok 3-4 évet.
2013. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Korai!
2013. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem 1 éve van barátom, és előre kikötöttem, hogy leghamarabb 17 évesen akarom először, mert még gyerekek vagyunk. Az 1 évet is kevésnek tartom, nem hogy a 2 randit! Gondolkozz! Még fiatal vagy ehhez. Hány éves a srác? Én a helyedben még várnék. Ha a fiú nem tud, akkor nem a szerelmed kell neki, hanem a tested.

Ez csak egy tanács, de végül is úgy cselekedsz, ahogy te gondolod.

16 L

2013. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, korai. Szerintem NE tedd meg!
2013. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!