Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok szingli-szűz,...

17 éves vagyok szingli-szűz, de már nagyon vágyodok a szexre, viszont nem feküdnék össze egy jöttmenttel. Hol lehet manapság egy aranyos helyes fiút találni, persze nem csak a szexre hanem normális kapcsolatra is egyben? Vagy mit tegyek? :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 22:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
dobj egy privit
2010. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Itt ahol én vagyok.Aki itt ül a székemben és nyomogatja a billentyűzetet.
2010. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hova menjek Érted? :D
2010. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hova menjek?


+1

2010. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

Szerintem próbálj kicsit uralkodni magadon, ne a hormonjaid vigyenek bele egy kapcsolatba :) Ne az legyen a fő szempont, hogy nekem most azért kell párkapcsolat, mert szex is van benne.

Hát, hogy hol lehet találni megfelelő párt nehéz kérdés, ha ezt meg lehetne válaszolni, senkinek nem lenne gondja megtalálni:)))

Próbálj az ismerőseid körében szétnézni. Itt a nyár, biztos összeröffen a csapat párszor majd és mindig van olyan, hogy valaki hoz egy barátot a társaságba.

Ahol semmiképp ne próbálkozz: disco vagy bárok:)


25/F

2010. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Kurpi urfi ***** válasza:

Tanacs:

#1 ne itt keres fiút

#2 nez körül a környezetetben biztos tetszel valakinek

#3 élj boldogan

#4 sose fogad meg a tanácsom

2010. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én is "szingli-szűz" vagyok.

Ha szeretnél ismerkedni csak írj:)

20f

2010. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

18/F

2010. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
en is szuz vagyok 21F :p ha meg akarsz ismetelni ismetlem az elzot irj privit :)
2010. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
0%
Azért 1 jó tanács szerény véleményem.. ne kezdj szűz pasival.. ha tényleg.. az mind ketten azok vagytok kevés tapasztalat nem sok jó lenne belőle :) és az aranyos kedves srácokat.. pedig.. szerintem a barántőid rokonságába keresd komolyan.. barátnőd unokatesója.. és még könnyen le is lehet őket nyomozni hogy tényleg.. olyan rendesek mint amilyennek mondják magukat.. :)
2010. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!