Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen, fél év járás után,...

15 évesen, fél év járás után, szerelmesen nagy baj, hogy vasárnap elveszítettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
' Kicsit cinkes , de nem vészes annyira.
2013. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 okoska31 ***** válasza:

kicsit korai volt 15 évesen...


a vasárnap max. akkor gáz, ha vallásos vagy.


a fél év nem lenne korai, ha nem lennél kicsit fiatal.

2013. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire érzed magad érettnek és mennyire jársz közel a 16-hoz
2013. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
25%
dehogy gáz.. de inkább a hétfőt ajánlom.::D:D:D a vasárnapok oylan unalmasak..:/
2013. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
nem én is így vesztettem el.
2013. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy vasárnap történt, csak a viszonyításhoz írtam. Hogy ma ugye kedd van. :) Köszönöm a válaszokat. Hát, 3 hónap és 16 vagyok.
2013. jan. 8. 17:48
 7/10 anonim válasza:
hja bocsi...
2013. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gáz! Varrasd vissza!

Őszintén - számit valamit a mi véleményünk? Fél év azért hosszú idő, gondolom szeretitek is egymást, én speciel semmi kivetnivalót nem látok benne

2013. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha elég érett lennél a szexuális életre, szerintem nem itt kérdezgetnél idegeneket, hogy szerintük ez rendben van-e.. :/ Én is 15 évesen veszítettem el anno, de eszembe sem jutott, hogy ez rossz döntés lett volna, vagy hogy bárki másnak is köze lenne hozzá. Dehát most mit mondjak? Baj? Nekem nem, talán csak te fogod megbánni pár év múlva. Ha meg vigyáztok, más baj nincsen belőle. Csak ne az legyen, hogy egy hónap múlva jöttök vissza a pároddal ide kérdezősködni, hogy terhes vagy-e/-e a barátnőd. Csak vigyázzatok. Ennyi a történet
2013. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet értek.

Én még egész 15 sem voltam (én is vasárnap vesztettem el, de másfél hónap járás után), eszembe nem jutott, hogy baj-e, meg korai, mivel én nem éreztem annak, más véleménye meg nem érdekelt. Védekeztünk, tudtam, hogy baj nem lehet belőle. Na meg már nagyon régóta akartam az egészet.

És a mai napig nem bántam meg, soha 1 pillanatra nem fordult meg a fejemben, hogy nem kellett volna.

(Így 10 év után párszor felhoztam a páromnak a témát, azt mondta, ha akartam volna, várt volna vele... De én nem éreztem szükségét húzni az időt...)

24N

2013. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!