Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit érez egy srác, ha visszaut...

Mit érez egy srác, ha visszautasítja egy szűz lány szexnél?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, 17 éves és 3 hónapja járok a barátommal. Volt már petting párszor és ő szeretett volna tovább lépni, de én még nem éreztem magamat késznek. Nem azért mert nem bízok meg benne és attól tartok, hogy elhagy, hanem egyszerűen magamat még nem érzem rá késznek. Ilyenkor mit érezhet a srác akit visszautasítottak?

2012. szept. 30. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, megvár, ha nem vár meg, hanem kidob, akkor nem érdemli meg, ennyi. Olyat talàlhatsz bárhol....
2012. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden srác mást.

Én például ilyen esetben semmi rosszat nem gondoltam, sétáltunk egyet helyette, aztán megtörtént, amikor eljött az ideje.

2012. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy meg fog várni, nem erről van szó, csak kíváncsi vagyok mit éreznek ilyenkor a srácok. nagyon csalódott? esetleg úgy érzi a lány nem bízik benne? vagy? fogalmam sincs ezért érdekel..
2012. szept. 30. 16:39
 4/11 anonim válasza:
48%
Csöpög a csapja.ennyi
2012. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Mindenki mashogy reagalja le.

Mikor en megtapaszataltam ezt anno, akkor csak ennyit gondoltam: "Nem jott ossze". Ugyanugy szerettem azt a lanyt es semmikepp nem haragudtam, es nem is ereztem kudarcnak a dolgot.

2012. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten csalódott. Mondjuk egy petting folyamán már továbblépne, akkor mondd neki, hogy nem érzed késznek magad, de ne hagyd parlagon, egy kézi munka vagy orál feledteti vele eme visszautasítást.
2012. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Lehet úgy érzi, hogy nem bízol még benne, vagy azt hogy azt hiszed, csak erre kellesz neki. Beszéld meg vele hogy nem vele van a baj, hanem csak még te nem vagy rá kész, de majd eljön az ideje. Picit biztos csalódott.
2012. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

1. ha minden srác egyforma lenne gondolom te sem válogattál volna ilyen sokáig

2.sosem értettem mit várnak azok a lányok, akik szerencsekerék feladványokat írnak ki ide, vagy egyáltalán hogy működhet egy olyan kapcsolat amiben a kommunikáció 0hoz közelít. miért nem tőle kérdezed meg?

2012. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát akkor marad neki a marokmarcsa...
2012. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezt tőle kellene megkérdezni, mindenki mást érez, mivel mi emberek külöbözők vagyunk...
2012. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!